Czas oczekiwania na przyjście nowego członka rodziny to bez wątpienia jedna z piękniejszych chwil w życiu człowieka. Każdy dzień wydaje się wyjątkowy, ponieważ zbliża nas do ujrzenia naszej największej miłości życia. Zanim jednak nasza pociecha pojawi się w naszym życiu, musimy zaplanować tak wiele rzeczy. Na naszą głowę spada nagle dużo obowiązków i zaczynamy stawać przed trudnymiwyborami. Nagle okazuje się, że przecież nie mamy pojęcia, jaki smoczek będzieodpowiedni, na które pieluchy postawić i wreszcie, jakie łóżeczko wybrać, by nasze dziecko mogło bezpiecznie przesypiać noce.

Na rynku jest wiele różnych ofert, ale skąd mamy wiedzieć, która zapewni nam i dziecku największy komfort? Warto wtedy posiłkować się różnego rodzaju blogami lub forami, dlatego dziś pragnę zaprezentować łóżeczko, które swoim wyglądem i wykonaniem zupełnie odbiega od tych, do których zdążyliśmy się przyzwyczaić.

Łóżeczko Stokke Sleepi
Stokke Sleepi – funkcjonalne łóżeczko dla dziecka

Stokke Sleepi to innowacyjny mebel, który jest niezwykle poręczny. Zupełnie inna formuła i naturalne materiały pozwoliły stworzyć fantastyczne łóżeczko dla Twojego dziecka.

Czym wyróżnia się ten produkt?

Na pierwszy rzut oka zapewne stwierdzicie, że owalnym kształtem, jednak to nie jedyna z zalet Stokke Sleepi. To mebel, który będzie rósł razem z Twoją pociechą, dzięki możliwości regulowania długości łóżka. To niesamowita oszczędność czasu oraz pieniędzy. Kolejnym ważnym aspektem, jest ułożenie szczebelek oraz możliwość regulowania poziomów materaca. Dzięki takiej konfiguracji możemy mieć pewność, że do łóżeczka wpada odpowiednia ilość powietrza, a regulacja poziomów wpływa na komfortowe wyciąganie i wkładanie maleństwa.

óżeczko regulowane stokke

Stokke Sleepi może stać na kółkach, ta opcja umożliwi Ci swobodne przemieszczanie się po całym domu bez potrzeby dźwigania łóżeczka. W zestawie znajduje się również materac, który jest w odporny na odgniatanie. Stokke Sleepi możesz personalizować pod swoje upodobania. Na stronie sklepu, znajdziecie 3 kolory do wyboru! Jednak jeśli masz ochotę pobawić się z wyglądem Stokke Sleepi jeszcze bardziej, koniecznie zaopatrz się w przepiękny baldachim, który oprócz niesamowitego wyglądu, ochroni dziecko, przed owadami.

łożeczko stokke

Kiedy wspominałam, że łóżeczko może rosnąć razem z naszym dzieckiem, nie miałam na myśli maksymalnie pięcioletniego dziecka. Sklep oferuje zestaw rozszerzający, dzięki któremu, mebel może posłużyć nawet dziesięcioletniemu dziecku!

Linki do wyżej wymienionych rzeczy:
Stokke Sleepi
Zestaw rozszerzający umożliwiający korzystanie z łóżeczka 3-10 lat
Baldachim + pałąk

My powoli wyrastamy z naszej dostawki, zastanawiam się teraz co wybrać dla Ani. Kto z Was ma takie łóżeczko? Koniecznie dajcie znać, czy słyszeliście o Stokke Sleepi.

One thought on “Stokke Sleepi – funkcjonalne łóżeczko dla dziecka”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *