Jesteśmy zwariowaną rodzinką pełną pomysłów, z babcią na czele.  Jestem  mamą 2 wspaniałych synów i żoną fantastycznego faceta. Bez nich moje życie byłoby niczym. Bywam również (macochą) dla 2 bliźniaków z poprzedniego związku mojego męża. Jednak bez nich również nie wyobrażam sobie życia. Spełniam się jako matka, żona, kucharka, podróżniczka i mogłabym tak wymieniać bez końca. Zakochana w książkach i mająca marzenia, które mam nadzieje niebawem zaczną się spełniać. A nawet kilka z nich już się spełniło.  Blog  to nasza odskocznia i pomysł na zachowane cudnych chwil. To chęć dzielenia się z Wami wiedzą, nowościami, recenzjami książek, które uwielbiamy.

Jaśkowe Klimaty to  odskocznia i pomysł na zachowane cudnych chwil. To chęć dzielenia się z Wami wiedzą, nowościami na rynku, recenzjami książek i zabawek, informacjami dotyczącymi rozwoju dziecka, nauki czytania, rozwoju motorycznego. Na blogu opisuję po prostu życie, nasze podróże z dzieckiem i pokazujemy odkryte przez nas miejsca przyjazne rodzinom z dziećmi. Chętnie dzielę się z czytelnikami poradami na temat AZS-u i alergii z którą zmaga się młodszy synek.  Angażuje się w akcje charytatywne jak np. Klasyka Dla Smyka-pomagamy dzieciom z Domów dziecka, gdzie wspólnie z innymi blogerami robiliśmy zbiórkę książek dla domów dziecka.  Wspieram akcję charytatywną „Mała Pomoc Wielka Radość” – PCK P&G. Poruszam tematy związane z prawidłowym przewożeniem dzieci w fotelikach samochodowych. Jestem ambasadorem akcji „Kocham Zapinam”  

A nazwa jak sami pewnie wiecie związana, jest z maleńkim jeszcze kiedyś Jasiem, ukochanym synem i wnuczkiem. Kącik dla Was tworzymy wspólnie, ja, Jaś, babcia Jadzia, oraz jej przepisy kulinarne i inne inpiracje i mężulek:)

Poniżej nasza szalona rodzinka brakuje tylko babci.

IMG_6798

IMG_6734

Jaś i Kacper moje największe szczęścia.

IMG_6735