Czy dbacie o swoje zdrowie należycie? Czy robicie wszystko by cieszyć się dobrym zdrowiem jak najdłużej? Wiem, że odpowiedzi na to pytanie mga być różne, ale może warto zawalczyć o siebie i swoje dobre samopoczucie. Znaleźć czas na wykonanie badań kontrolnych, tak jak znajdujemy go na fryzjera, kosmatyczkę lub kino.

Pewnie sami zauważyliście że  rośnie nasza świadomość związana z naszym zdrowiem, samopoczuciem, badaniami i coraz częściej zwracamy uwagę na to, co jemy. Przyszła do nas moda na zdrowy styl życia i ładną figurę. Szczególnie teraz w okresie wiosennym coraz więcej osób zwraca uwagę na swoją wagę, wygląd i zdrowie. Ważne jest, żeby za szybko się nie poddawać w tych naszych zmaganiach o zdrowie i ładną sylwetkę. Żeby tę modę na świadome odżywianie dobrze wykorzystać.

na diaga podstrony ZZ

Wiosenna akcja Żyj zdrowo-bądź aktywny! Rozpoczęła się 1 kwietnia i potrwa do 30 czerwca 2016 roku, vouchery na badania będzie można realizować do końca lipca br. Organizatorami są Laboratoria Medyczne DIAGNOSTYKA oraz Fundacja Akademia Nowoczesnej Diagnostyki. Diagnostyka to największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych oferujących specjalistyczne badania oraz profesjonalną i przyjazną obsługę.

Drukowanie
Wejdź na stronę www.zyjzdrowo.diag.pl i pobierz bon zniżkowy na pakiety badań i spraw sobie lub swoim najbliższym najlepszy prezent. Prezent z troski o nich. Jak skorzystać z pakietów badań? Wystarczy zarejestrować się na stronie akcji oraz pobrać vouchery na badania, a następnie je wydrukować lub zapisać na urządzeniu mobilnym i udać się do najbliższego punktu pobrań DIAGNOSTYKI. Wykaz wszystkich placówek znajdziecie na stronie akcji.

Dla osób, które zarejestrują się i pobiorą bon na badania dla siebie lub swoich bliskich przewidziano również fantastyczne nagrody. Aby uzyskać taki bon na badania, to wystarczy zarejestrować się na stronie Kampanii i pobrać bon na badania. Dzięki temu, że pobierzemy bon i odpowiemy na pytanie, możemy wygrać fantastyczne nagrody. Kampanii towarzyszy także konkurs, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody takie jak turnusy odchudzające w HoteluSłoneczny ZdrójMedical SPA& Wellnessoraz oraz pakiety indywidualnych konsultacji dietetycznych z sieci All for Body.

nagrody_na_wwwlzejsze

Dlaczego o tym piszę? Bo czy jest coś ważniejszego niz nasze cenne zdrowie. 

Żyj zdrowo-bądź aktywny! Wiosenna kampania profilaktyczna DIAGNOSTYKI już ruszyła i warto z niej skorzystać. Kampania „Żyj zdrowo” będzie miała dwie edycje: wiosenną-dotyczącą diety i wzmożonej aktywności fizycznej oraz jesienną skupiającą się świadomym odżywaniu. Podobnie jak poprzednio do zadbania o swoje zdrowie i rozwój ma dodatkowo skłonić uczestników obniżona o niemal 60% cena specjalnie stworzonych pakietów badań. W ramach akcji Żyj zdrowo – bądź aktywny! Będzie można wykonać dwa rodzaje badań-podstawowe i rozszerzone. W zestawie podstawowym znalazły się badania ogólne krwi, moczu, lipidogram, badanie poziomu glukozy, magnezu, badanie wątroby i dróg żółciowych, badania pod kątem nietolerancji pokarmowej i badanie hormonów-może go wykonać każdy czy to pod kątem planowanych zmian w diecie, czy na zasadzie ogólnej kontroli organizmu. W zestawie rozszerzonym zbadamy poziom witaminy D3, zwanej hormonem życia (o witaminie D pisałam kiedyś tu) homocysteinę, która jest jednym z najdokładniejszych wskaźników stanu zdrowia, hemoglobiny glikowanej (pod kątem cukrzycy), poziomy elektrolitów, żelaza, wapnia i kwasu foliowego.

Pakiety badań są szczególnie polecane osobom, które chcą sprawdzić stan swojego zdowia i skontrolowac wynki badań. Są nie zadowolone ze swojej wagi i kondycji i planuja z tym powalczyć oraz  planują rozpocząć lub zintensyfikować swoją aktywność fizyczną.

Wejdź na stronę www.zyjzdrowo.diag.pl i pobierz bon zniżkowy na pakiety badań, dla całej rodziny.

Spraw sobie i swoim bliskim najlepszy prezent, jaki możesz im podarować. Bo nie ma nic cenniejszego niż nasze zdrowie. Zdrowia nie kupisz, możesz tylko o nie zadbać. Jakiś czas temu brałam udział w kampanii „Jestem kobieta i dbam o rodziców” i bardzo się cieszę, że sporo moich znajomych i czytelników skorzystało z tego typu badań.

grafika do DZ

Zacznij  dbać o siebie i swoich biskich!  Żyj zdrowo i bądź aktywny! Pobierz voucher  na badania a być może to Ty wygrasz nagrodę.  Ja swój bon już pobrałam a Ty ?

16 thoughts on “Żyj zdrowo-bądź aktywny! Wiosenna kampania profilaktyczna DIAGNOSTYKI.”

  1. Nasze zdrowie jest najważniejsze szczególnie gdy mamy dzieci. Badania robię raz w roku ale może uda mi sie skorzystać z tej oferty 🙂

  2. W końcu ktoś piszesz od rzeczy 😀 Niestety w dzisiejszych czasach większość z nas jest zabiegana,
    nie myśli o swoim zdrowiu, co w konsekwencji później skutkuje chorobami. Dlatego tak ważne jest, aby regularnie się badać,
    w końcu życie i zdrowie mamy tylko jedno.

    1. Dzięki Kasiu warto o tym mowić a być może takie wpisy zachęcą więcej ludzi do dbania o siebie i robienie badań kontrolnych o których często sie zapomina.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *