Lunchbox z przegródkami dla dzieci to jeden z punktów szkolnej wyprawki, który doskonale sprawdza się zawsze wtedy kiedy chcemy dziecku zapakować jedzenie na wynos. Fantastyczna i praktyczna śniadaniówka z pięcioma przegródkami w środku to nasz najnowszy nabytek od Lunch Munch. Uwielbiamy ją za szczelność i możliwość komponowania urozmaiconych przekąsek dla naszego smyka. Ten zielony bento box, z pewnością sprawdzi się w szkole, na razie wyśmienicie zdaje testy podczas wakacyjnych wypraw.

Do naszego bento boxa zazwyczaj wkładamy ulubione przekąski Jaśka, naleśniki, płatki, placuszki, mini kanapki i sałatki. Myślę, że obiad dla dziecka zmieści się w nim na spokojnie. Nie ukrywam, że w ubiegłym roku brakowało nam takiego lunchboxa z przegródkami.

Na co zwrócić uwagę wybierając lunchbox z przegródkami dla dziecka?

Wybierając lunchbox z przegródkami dla dziecka warto zwrócić uwagę na kilka bardzo istotnych elementów. Oto one:

  • Najważniejsza jest szczelność, aby nic z niego nie wyciekło podczas przenoszenia jedzenia.
  • Brak bisfenolu A (BPA) warto też szukać oznaczeń, że lunchbox nadaje się do kontaktu z żywnością.
  • Ilość komór w pojemniku. Jedna to zdecydowanie za mało. Im więcej komór tym więcej możliwości skomponowania urozmaiconego posiłku.

  • Super rozwiązanie i wygoda gdy można go myć w zmywarce.
  • Sposób zamykania. Pojemnik, który będzie użytkowało dziecko, powinien łatwo się otwierać i zamykać.
  • Waga pojemnika dla dziecka ma znaczenie. Im lżejszy, tym lepszy.

  • Możliwość przechowywania pudełka w lodówce i zamrażalniku.
  • Możliwość podgrzewania w kuchence mikrofalowej.
  • Istotnym elementem dobrego lunchboxa jest odpowiednie ułożenie komór w pojemniku.
  • Dodatkowym plusem będzie zestaw sztućców w komplecie.

Zielony bento box od Lunch Munch dla dzieci – nasza opinia

Zielony lunchbox z przegródkami dla dzieci od Lunch Munch to naprawdę dobrej jakości śniadaniówka. Idealnie sprawdzi się na drugie śniadanie, obiad, podwieczorek lub przekąskę między posiłkami. W zestawie są sztućce oraz pojemniczek na sosy. Jak dla nas ideał, który posiada wyjmowaną tacę z wysokiej jakości tworzywa, a w niej pięć poręcznych, izolowanych przegródek.

Tackę po wyjęciu z pojemnika można myć w zmywarce. W zestawie znajduje się komplet sztućców (widelec i łyżka) a każda z pięciu przegródek jest osobno izolowana, dzięki czemu nic się nie miesza. W ramach testów pakowaliśmy płatki, owsiankę, naleśniki, domowe ciasteczka owsiane i inne przekąski. Jak na razie wszystko pozostawało na swoim miejscu i nie wyciekało. Jak się sprawdzi w szkole, czas pokaże. Dobrze spakowany lunchbox to idealne rozwiązanie na podróż z dziećmi. 

Jakie smakołyki chcielibyście w niego zapakować?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *