„Kobiety dla kobiety — Zmień siebie, daj siebie”, to akcja skierowana do kobiet. Kobiet, które postanowiły zawalczyć o siebie i były gotowe podjąć wyzwanie. Nie mogę uwierzyć, że od naszego ostatniego spotkania minęły już dwa tygodnie, a teraz będąc w pociągu na galę do Krakowa wreszcie mam czas by opisać Wam, jaki cel ma akcja #kobietydlakobiety. Za akcją stoją dwie kobiety z Fundacji 3-4 Start, które zakładając fundację, zapragnęły nieść pomoc potrzebującym. Klaudii Czapkiewicz-Ziółek oraz Urszuli Dąbrowskiej-Czapkiewicz, udało się zebrać w jednym miejscu, kilkadziesiąt kobiet, które z radością wzięły udział w tym niesamowitym przedsięwzięciu, jakim były nagrania do filmu na galę finałową akcji „Kobiety dla kobiety” oraz sesje zdjęciowe do kalendarza charytatywnego Fundacji.

Kilka słów o akcji „Zmień siebie, daj siebie”!

Po kilku miesiącach obserwowania rozkwitu kobiet, jedyne, co mogę napisać to, że jestem oczarowana metamorfozą naszych finalistek. W sumie gdyby ktoś mi by zaproponował udział w takim wydarzeniu, z pewnością bym nie odmówiła.

Dzięki akcji „zmień siebie, daj siebie przyogromnym wsparciu Partnerów, cztery wybrane przez jury kobiety zostały objęte kompleksowym programem metamorfoz, podczas których najlepsi specjaliści dbają o ich wygląd, zdrowie i samopoczucie. Ale to nie wszystko, tej akcji przeswieca jeszcze jeden cel, jaki?  Przeczytajcie, ten wpis do końca.

Finalistki z Karoliną Chapko podczas nagrań w Górskim Raju

To był miły czas spędzony w towarzystwie cudownych ludzi

Do dziś wspominam dzień. 10 maja, kiedy to ja między innymi zdecydowałam, które ze zgłoszonych Pań dostaną szansę od losu. Każda z nich zasługuje na szansę, jednak miejsca były tylko 4. Był to dla  mnie wyjątkowo trudny dzień. Między innymi ode mnie, zależało, które z uczestniczek przejdą do finału. Były łzy wzruszenia, szczęścia, ulgi i radości. W pewnych mmentach oczy jury również robiły się wilgotne.  Zaangażowanie uczestniczek w projekt, poświęcenie i czas poświęcony na udział w licznych warsztatach z psychologami, coachami, seksuolożkami i wizażystkami jest dla nas potwierdzeniem, że dobrze wybrałyśmy.   Dziewczyny zgłaszając swój udział w programie, musiały zrobić badania kontrolne i cytologię. Wymóg ten był po to, by zachęcić uczestniczki do zadbania  o swoje zdrowie.

Pniżej na zdjęciu Tomaszem Jacykowem, którego chyba nie trzeba przedstawiać i przesympatyczną Marceliną z bloga  MamiK-piszę co myślę, „można z nią konie kraść” i gadać do samego świtu.

A teraz kilka słow o tym jak to sie stało, że zostałam  dziewczyną z kalendarza ❤️

 Kalendarz charytatywny,  bo o nim mowa, był podsumowaniem akcji „Zmień siebie, daj siebie” Fundacji 3-4-Start. Premierę miał w sobotę na Gali finałowej #KobietydlaKobiety. Zdjęcia do tego wyjątkowego kalendarza wykonała niesamowicie utalentowana Krystyna SudołFotografia 

 „Zmień siebie daj siebie” – Jestem dziewczyną z kalendarza  

Jesteście ciekawi jak powstawał kalendarz?

Pora na krótkie podsumowanie osób zangażowanych w powstanie tego wyjątkowego kalendarza.   Podczas naszego spotkania w górach, powstał kalendarz charytatywny z 13 wspaniałymi kobietami: są w nim między innymi. Karolina Chapko – aktorka filmowo i teatralna; Monika Chwajoł – Królowa życia, która jest gwiazdą ttv, ja oraz inne infleuecerki/blogerki z całej Polski, które postanowiły wesprzeć ta inicjatywę. Kalendarz ten, będzie można kupić podczas gali, dochód ze sprzedaży zostanie przekazany podopiecznej Fundacji 3-4 Start Kasi i jej chorym synkom.

Kalendarz ten jest wyjątkowy, a przede wszystkim robiony z sercem. Składa się z trzynastu zdjęć wspaniałych kobiet. Mogę zdradzić, że zdjęcia są naprawdę magiczne, zaraz zobaczycie je sami.  Wśród 13 wyjątkowych kobiet znalazłam się i ja, jestem w nim latem. Lipiec, to jeden z piękniejszych miesięcy w roku, kilka lat temu w lipcu dostałam najpiękniejszy prezent od życia. Jest nim  Jaś,  w sumie to od niego zaczęła się moja przygoda z blogowaniem i angażowaniem się różne akcje charytatywne.

Kalendarz można kupić  tu- klik>>online oraz stacjonarnie w kilku wyjątkowych miejscach w Krakowie. Dochód ze sprzedaży pójdzie na szczytyczny cel! Zdjęcia do kalendarza realizowane było podczas naszego weekendowego pobyty w Hotelu Górski Raj *** w Porębie Wielkiej. Okolice sa naprawdę piękne, polecam ten kierunek na wypoczynek. Podczas tego niesamowicie energetycznego weekendu opiekował się nami cały sztab specjalistów. Od wizażystek, fryzjerek i instruktorki zumby, po fotografów, ekipę filmową i obsługę hotelu. Pora je przedsztawić:

📸Fotografia : Krystyna Sudoł Fotografia
🏫Miejsce realizacji :  Hotel Górski Raj ***
👗Stylizacje modelek: Krystyna Sudoł Fotografia, Greenpoint Fashion, By Mielczarkowski, Cavaricci
💄Makeup : Orianna Rakowska Makeup Room i Anna Kołodziejczyk Make-Up Artist z Dream Factory
👱‍♀Fryzury : Karolina i Kasia z ArtDream
O druk tego dzieła zadbała Manufaktura Druku

Pomysłodawczyni kalendarza charytatywnego dla Fundacji 3-4 Start Klaudia Czapkiewicz Ziółek

Zmiany, które podczas akcji, dokonały się we mnie!

Angażując się w ten projekt, pomimo że to nie ja przechodziłam metamorfozę, w moim wnętrzu dokonały się niesamowite zmiany. Solidaryzując się z uczestniczkami projektu wykonałam wszystkie podstawowe badania, morfologię, plus we wrześniu tego roku po raz pierwszy usg. piersi. Ba wybrałam się też na dość długo odkładaną wizytę u ginekologa. Moje motto od czasu, kiedy miałam problemy ze zdrowiem to: „zdrowie, jest najważniejsze” wszystko inne to tylko dodatek do naszego życia. Z chęcią włączam się w działania dla Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie! – Rollujemy raka! – tu klik przeczytacie wyjątkowy wywiad z „Boską mamą”, która o raku dowiedziała się mając kilkumiesięczne dziecko>> oraz DKMS-klik>>. Mając głos w sieci, chcę go spożytkować w dobry sposób.

Film promujący akcję #zmiensiebiedajsiebie, o którym wspomniałam na początku wpisu i pierwsza odsłona kalendarza swoją premierę miały w dniu 26, października 2019 w hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport podczas trwania uroczystej gali, podsumowującej metamorfozy finalistek. Poza metamorfozami 4 finalistek, akcji przyświecał szczytny cel, polegający na zorganizowaniu pomocy potrzebującej mamie i jej dzieciom! Dziękuję w imieniu swoim i wszystkich kobiet zangażowanych w pomoc fundacji: organizatorom akcji, pomysłodawcom, oraz tym, którzy zgodzili się na nieodpłatny udział w tworzeniu tego wspaniałego projektu.   Nad  filmem pracowała cudowna ekipa  Rexton Digital.

Co mogą i robią kobiety dla kobiety?

Mogą wszystko! Mogą postawić świat internetu na nogi, by zorganizować pomoc potrzebującym. Spotykają się by działać w szczytnym celu. Dzielą się pozytywną energią z innymi kobietami i wzajemnie się wspierają. Fajne babki o wielkich sercach pomagają Fundacji 3-4 Start w realizowaniu jej celów i organizowaniu pomocy potrzebującym. Jestem wdzięczna za to, że mogłam stać się częścią tej wspaniałej akcji. Między sesjami zdjęciowymi, wywiadami i nagrywaniem filmów, miałyśmy czas na kawę, kobiece pogaduchy, wypoczynek w strefie spa i spacery po okolicy.

Każdej z dziewczyn dziękuję z ten wyjątkowy dla mnie czas.  To spotkanie udowodniło, że my kobiety umiemy się wspierać. Bo w nas kobietach jest ogromna siła. Naprawdę żal było opuszczać „Górski Raj”. Kiedyś tam jeszcze wrócimy. Może tej zimy w sumie nie mamy żadnych planów na ferie. O tym hotelu, pisałam kiedyś przy okazji krótkich rodzinnych wakacji z Jasiem tu klik ».

 

*Wpis powstał w ramach wsparcia działań fundacji   Fundacji 3-4 Start

14 thoughts on “„Zmień siebie daj siebie” – Jestem dziewczyną z kalendarza”

    1. Dziękuję, Monika za komplement. Masz rację, każda z nas wygląda wspaniale na tych zdjęciach. Co istotne, każda z nas robiła to z potrzeby serca, zupełnie charytatywnie. A dziewczyny, które przechodziły metamorfory wyglądały oszałamiająco.

  1. Super akcja, sama z chęcią wzięłabym udział w takiej 😉 Przydałaby mi się taka metamorfoza, ponieważ sama bardzo niechętnie podchodzę do zmian 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *