Dzieci tak szybko rosną i ani się  spostrzeżesz jak przyjdzie pora na zmianę na większe bardziej dorosłe łóżko. Jeżeli znudziło Ci się łóżeczko twojego dziecka to możesz to zmienić. Wybór łóżek na rynku jest ogromny. Od łóżek piętrowych po łóżka drewniane, piętrowe, z antresolą lub łóżka na drzewie. Wiadomo, że jak ktoś ma dużo miejsca w domu to może poszaleć. Dobierając łóżka zawsze staramy się dobierać je tak by pasowało do całości wystroju pokoju malucha. Choć  jak się okazuje to łóżko może stanowić  najważniejszy mebel w pokoju. Ale można również nadać  fantastycznego wyglądu pokoju dziecinnemu  nawet na małej powierzchni. Zacznij od zmiany łóżka i spraw by zamienił się w wymarzone miejsce twojego dziecka. Czasem wystarczy kilka stylowych dodatków do pokoju malucha.

Pomysłowe łóżka do małego pokoju mogą mu nadać zupełnie innego wyglądu. Tym samym może on stać się naprawdę przytulnym kącikiem dla Twojego dziecka. I da się to zrobić również w bloku na małej powierzchni. Jak w lutym zmienialiśmy łóżko dla Jasia na takie już bardziej dorosłe z barierką, nie przyszło mi to do głowy. Ale teraz gdybym miała zmieniać  mu jeszcze raz, kto wie, jakie szaleństwo by mnie opętało. Ale przecież nigdy nie jest za późno na zmiany.

Kilka fantastycznych pomysłów na magiczne łóżko dla dziecka.

Łóżko z baldachimem, niby zwykłe ale jednocześnie niezwykłe.

dobrzemieszkaj.pl
dobrzemieszkaj.pl

Łóżeczka z antresolą do zabawy.

pieknoinspiracji.blogspot.com
pieknoinspiracji.blogspot.com
kb.pl
kb.pl

Piękne kolory, przy zachowaniu bieli.

domzpomyslem.pl
domzpomyslem.pl

A może coś dla małego fana motoryzacji.

mebledzieciece.elblag.pl
mebledzieciece.elblag.pl

 Plac zabaw dla dzieci w pokoju:)

www.grupainterio.pl
grupainterio.pl

Łóżko piętrowe w stylu pirackim.

babyonline.pl
babyonline.pl

Jeśli martwisz się, że brak pomysłów może pokrzyżować ci plany, zacznij od tego, co najważniejsze zastanów się, czego chcesz. Z pomocą może Ci przyjść tez internet, wariacji łóżkowych w internecie jest naprawdę dużo. A jeżeli nie wiesz jak się do tego zabrać oddaj się w ręce profesjonalistów, którzy zrobią to za ciebie. Zapraszam tu http://urzadzamypodklucz.pl/, oni urządzą Ci Twoje mieszkanie tak jak sobie wymarzysz.

A Tobie który projekt się podoba, lub jest to może dla Ciebie kiepski pomysł? Jakie jest Wasze zdanie na temat takich dziwnych łóżek? Podobają się Wam takie łóżka czy nie? Mam nadzieje, że jednak odnajdziecie tu garść inspiracji przy urządzaniu pokoju Waszego dziecka.

11 thoughts on “Nietypowe łóżeczka dla dzieci”

  1. Świetne te łóżka. Napatrzeć się nie mogę. Krzysiu pewnie by wybrał autobus 😉 Mi byłoby ciężko zdecydować się na jedną opcję, takie fajne rozwiązania i każde ma w sobie coś wyjątkowego 🙂

  2. Ale bajka te łóżka, na prawdę ekstra :-)) u nas mało co się sprawdzi niestety, bo mamy małe mieszkanko, ale może namówię dziadków na taki pomysł 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *