Trudno by było sobie wyobrazić nasze życie bez dostępu do książek. Dzięki nim możliwa jest szeroko pojęta edukacja. Pozwalają nam one także na zagłębienie się w krainę poezji, czy też powieści sensacyjnych. Książki towarzyszą nam na każdym kroku od najmłodszych lat. Czytanie jest rozrywką, na którą może sobie pozwolić prawie każdy z nas. Co prawda nowe książki nie zawsze należą do szczególnie tanich, ale zawsze można skorzystać z zasobów bibliotek albo sięgnąć po zakup książek z drugiej ręki. Ciekawą opcją są tutaj antykwariaty, w tym także antykwariaty internetowe. Dzięki takim rozwiązaniom można sporo zaoszczędzić, a wcale nie trzeba rezygnować z czytania. Warto się o tym przekonać samemu.

1. Antykwariat internetowy – dobry pomysł na czytanie

2. Tanie książki na wyciągnięcie ręki – warto z nich skorzysta

Antykwariat internetowy – dobry pomysł na czytanie

Czytanie ma to do siebie, że bardzo wciąga. Dzięki książkom można się dowiedzieć bardzo wiele o otaczającym nas świecie. Można także potraktować je jako źródło rozrywki, zwłaszcza jeśli zdecydujemy się sięgnąć po książki lżejsze gatunkowo. Dobrym pomysłem jest więc inwestowanie w tanie książki, które przecież nie tracą nic ze swojej treści. Z pewnością bardzo dobrym adresem, pod który warto się udać, jest witryna: https://skupszop.pl/. Jest to księgarnia internetowa, a zarazem sklep z książkami używanymi. Nabędziemy więc tam pozycje nowe, w niższych cenach niż te, które napotkamy w księgarniach. Kupimy tam także używane książki, które spełniły już swoją rolę w czyimś domu, a teraz my możemy dzięki temu mieć dostęp do tańszej lektury. Skupszop.pl spełnia także rolę antykwariatu, który chętnie odkupi od nas niektóre nasze książki.

W tym celu wystarczy tylko wejść na ich stronę, wprowadzić kod ISBN, który posiada każda oficjalnie wydana książka oraz sprawdzić, ile są skłonni nam za nią zapłacić. W przypadku, gdy kwota jednorazowej sprzedaży przekroczy czterdzieści złotych, kurier odbierze od nas przesyłkę z książkami za darmo. Nie będziemy więc musieli nawet ruszać się z domu. Pieniądze zostaną nam wypłacone na podane przez nas konto od razu po przyjęciu książek w magazynie oraz sprawdzeniu ich stanu, co może zająć kilka dni.

Tanie książki na wyciągnięcie ręki – warto z nich skorzystać

Dzięki takiemu rozwiązaniu będziemy mogli nieco odchudzić naszą domową bibliotekę i zrobić miejsce na nowe pozycje. Książki w wyżej wymienionej witrynie są naprawdę w kuszących cenach, o czym możemy się sami przekonać. Należy pamiętać, że Skupszop nie nabywa podręczników szkolnych oraz akademickich, a także nie prowadzi skupu starszych pozycji. Obecnie posiadają oni w swojej ofercie ponad osiem tysięcy pozycji i ta lista cały czas się rozszerza. Oznacza to, że znajdziemy tam sporo sensacji, kryminałów, powieści obyczajowych, biografii, czy też książek popularnonaukowych.

W przypadku książek używanych ich stan jest dokładnie opisany, a więc możemy mieć pewność, że nie kupujemy kota w worku. Strona posiada bardzo przyjazny podział na kategorie tematyczne, dzięki czemu nie trzeba długo błądzić, by znaleźć tę pozycję, której potrzebujemy. Jeśli zaś mamy na oku konkretną książkę i wiemy, kto ją napisał, to możemy to wpisać w specjalną wyszukiwarkę, a algorytm wykona całą pracę za nas. Warto skorzystać z tej przyjaznej platformy łączącej w sobie cechy antykwariatu oraz niedrogiej księgarni internetowej. Dzięki Skupszopowi będziemy mogli mieć dostęp do wielu książek, które z chęcią przeczytamy, a także będziemy mogli tam sprzedać te pozycje, do których nie zamierzamy wracać.

Kupujecie w takich miejscach? Ja od czasu do czasu robię sobie magiczną listę i szukam to co mnie interesuje.

3 thoughts on “Niedrogie książki w każdym domu”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *