Wiosna dodaje nam siły i budzi się w nas chęć do życia, lato nastraja nas pozytywnie, wyjeżdżamy na urlop, zapominamy o pracy i łapiemy wiatr w żagle, zwyczajnie wypoczywamy. Jednak wszystko, co dobre szybko się kończy i kiedy przychodzi jesienna plucha, coraz częściej nie chce się nam wyjść z domu, bo zimno, często pada i dopada nas jesienna depresja, warto wtedy zadbać o siebie w inny sposób. Warto zadbać o siebie, swoje samopoczucie, wygląd i sylwetkę. I naprawdę nie trzeba na to wydawać fortuny. Nie oszczędzaj  na urodzie, teraz już nie musisz.

Często w natłoku obowiązków, między pracą, szkołą i dziećmi oraz codziennymi sprawami zapominamy same o sobie. O tym, że nam tez się coś od życia należy, czy to wyjście do kina, z koleżanką na pogaduchy, wyjście na fitness lub zwykły masaż relaksacyjny, lub wizyta u kosmetyczki. Na pewno cieszy fakt, że nasze społeczeństwo coraz częściej zwraca uwagę na to, co je oraz dbają o swoją kondycję fizyczną, a rynek fit kwitnie i nic w tym dziwnego. Bardzo dobrze, że jest coraz więcej miejsc, w których możemy zadbać nie tylko o duszę, ale również o ciało, o to, jak wyglądamy i jak się czujemy. Kto nie chciałby pięknie wyglądać? Świetnie się ostatnio złożyło, że trafiłam na informację o kampanii, dzięki której mogę zadbać o swój wygląd i lepsze samopoczucie oraz zaoszczędzić na tym trochę pieniędzy. A jak to zrobić?, dowiecie się za chwilę.

Jak oszczędzać i zadbać o swój wygląd bez wyrzeczeń?

Wizyta w salonie piękności, relaks w SPA lub masaż teraz mogą kosztować nawet o połowę mniej niż normalnie. Jednak jak to zrobić, by oszczędzać na takich zabiegach? Wystarczy skorzystać z takich usług taniej za pomocą kart rabatowych. Ostatnio na rynku pojawiła się nowa karta zniżkowa na tego typu zabiegi. Jest ona wyjątkowa, bo pierwsza w Polsce oferująca rabaty na usługi wellness & beauty. To moje ostatnie odkrycie wśród nowinek kosmetycznych, czyli karta w ramach marki GOOD FOR U. Dbasz o swój wygląd i samopoczucie, piękniejsze z dnia na dzień i oszczędzasz. To jak podoba Ci się taka opcja, bo mi bardzo. Oszczędzanie jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne. A Ty możesz zapłacić nawet połowę mniej za usługi na najwyższym poziomie.

lemon-906141_1280

Co mi daje posiadanie takiej karty?

Mając kartę GOOD FOR U Wellness & Beauty mogę otrzymać aż 15%, 30%, a nawet 50% na różnego rodzaju usługi. Bogata oferta spa, zabiegi upiększająco-pielęgnacyjne, masaże, które mogą być wspaniałym podarunkiem na zbliżające się mikołajki i święta dla najbliższych. Oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Salony, które współpracują, w ramach umowy gwarantują najwyższe standardy usług. O czym zapewnia nas Anna Bardzik, Dyrektor Operacyjny GOOD FOR U. Karty rabatowe GOOD FOR U można zakupić przez stronę internetową GoodForU. Już dziś posiadacze kart mogą wybierać spośród usług w ponad 73 salonach w Warszawie. Wkrótce usługi będą dostępne także w innych miastach Polski. Taniej to w tym przypadku nie znaczy gorzej. Ja bardzo lubię oszczędzać, a jak sami wiecie masaż, czy depilacja lub inne zabiegi nie należą do najtańszych. Czyż nie warto się samemu docenić i poczuć pięknie w swoim ciele? Warto.

 Nie oszczędzaj  na urodzie, teraz już nie musisz

GOOD FOR U odpowiadając na potrzeby osób, które lubią o siebie dbać, przykładają wagę do swojego samopoczucia, wyglądu i zdrowia lubiące jednak oszczędzać, bo kto tego nie lubi? Wychodzi z ciekawą propozycją. Karta Wellness & Beauty na pewno będzie się cieszyła powodzeniem również wśród mężczyzn, którzy coraz bardziej zwracaj a uwagę na swój wygląd i samopoczucie.

treatment-1327811_1280

Karta rabatowa-jak to działa?

Do wyboru są dwie opcje i dwa warianty karty: tradycyjną kartę plastikową i jej wirtualny odpowiednik, dostępny na każdym smartfonie lub tablecie. Roczną kartę GOOD FOR U w opcji wirtualnej można nabyć w cenie promocyjnej już za 99 złotych, a kartę plastikową za 129 złotych. Biorąc pod uwagę wysokość rabatów, koszt zakupu szybko się zwraca. Nie obowiązują też żadne limity-a każdą zniżkę możemy wykorzystywać bez ograniczeń. Do wyboru mamy szeroką gamę usług i kilkadziesiąt salonów.

Liczba Salonów Partnerskich, w których użytkownicy mogą skorzystać z przywilejów wynikających z posiadania karty GOOD FOR U stale rośnie i będzie rosła z tygodnia na tydzień. Strefa Wellness&Beauty to dopiero początek jak zapewnia nas firma. W ramach Programu sukcesywnie mają się pojawiać nowe produkty, kolejną propozycją ma być karta oferująca zniżki na usługi gastronomiczne. Jeżeli choć w najmniejszym stopniu zainteresowałam Cię taką formą oszczędzania i zadbania w wygląd i samopoczucie, zapraszam na stronę GOOD FOR U.

23 thoughts on “Nie oszczędzaj  na urodzie, teraz już nie musisz”

  1. Masaż to było moje marzenie które ostatnio wyobraź sobie spełnił mąż ofiarujac mi koperta z wykupiony malarzem. To były moje urodziny więc się postarał . Fajna opcja z tymi kartami.

    1. Ja czasem korzystam z rabatów i ofert specjalnych. I mając porównanie usług to nigdy nie byłam zawiedziona obsługa i traktowaniem klienta. Więc pewnie sama chętnie skorzystam.

  2. Mam dystans do takich produktów ponieważ się sparzyłam z Grupon. Kupowało się bon d o spa czy na paznokcie, a potem się okazywało, że salon ma już tak poumawiane klientki, że zostały tylko godziny np w ciągu dnia pracy. A kupon był ważny przez 3 miesiące i kropka.
    Wolę zaufaną manikiurzystkę, kosmetyczkę, która daje mi stały rabat i zna mnie od lat 😉

  3. Mnie wystarczą domowe seanse SPA lub sauna, gdzie nakładam na włosy regenerujące maski, a ciało smaruję olejkami 😉 Gdy jestem w prawdziwym SPA (podczas ppobyt w hotelu) to wtedy rzucam się na basen i potem na nic innego nie mam siły 😉 Ale zgadzam się- na urodzie (i dobrym samopoczuciu) nie ma co oszczędzać 😉

  4. Masę zabiegów można również wykonać w domu, zapraszając przyjaciółkę na domowe spa. Oczywiście ten wersję polecam, gdy mamy ochotę samodzielnie bawić się w przygotowanie mikstur, maseczek ect. Jeżeli jednak faktycznie chcemy się poczuć lepiej i nic przy tym samodzielnie nie przygotowując to warto skorzystać z Twojej propozycji 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *