Jeśli masz malucha, który uwielbia bawić się klockami, najpewniej znasz już zabawki od Marioinex. Jeśli jednak tak nie jest, pora to szybko nadrobić. Zwłaszcza, że na rynku pojawiła się kolejna nowość – Mini Waffle Food Truck. Klocki od Marioinex są jednymi z najlepiej zaprojektowanych i wykonanych na rynku, co potwierdza fakt, że wiele z nich zdobyło nagrody w takich konkursach jak Zabawka Roku czy też Świat Przyjazny Dziecku. Dają dzieciom mnóstwo frajdy, jednocześnie rozwijając mnóstwo umiejętności.

Klocki na miarę Twojego malucha

Dzieci w wieku przedszkolnym poświęcają na zabawę większość swojego czasu. Z tego względu każdy rodzic powinien zadbać o to, żeby miało takie zabawki, które będą pozwalały im się rozwijać. Maluch nie powinien zbyt wiele czasu spędzać przed telewizorem, a już tym bardziej nie przed ekranem smartfonu albo konsoli. To zajęcie, które głównie zabija czas. Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko rozwijało się jak najlepiej, zadbaj o to, żeby większość czasu spędzało kreatywnie. Ogromne znaczenie w tej kwestii będzie miało to, jakie kupisz mu zabawki. Te powinny nie tylko zająć malucha, ale też pomóc mu rozwinąć różne umiejętności.

Najlepsze zabawki pobudzają wyobraźnię. Poza tym powinny ćwiczyć umiejętności manualne i społeczne. To szczególnie ważne w przypadku dzieci, które nie chodzą do przedszkola i nie mają gdzie nauczyć się pracy w zespole czy też dzielenia się czymś z innymi. Takie też są klocki Marioinex. Mają różne kolory i kształty, co pozwala tworzyć z nich kreatywne budowle. Są ciekawe w dotyku i można łączyć je na wiele sposobów, co z kolei pozytywnie wpływa na zdolności manualne. Jednocześnie są bezpieczne i jak najbardziej potrafią zająć nie tylko malucha, ale i starszaka, czego przykładem jest mój dziewięciolatek.

To już kolejny zestaw z serii Waffle City

Z racji na ogromną popularność swoich klocków, Marioinex co rusz wypuszcza na rynek nowe zestawy. Wiele dzieci je kolekcjonuje, tworząc z nich coraz to ciekawsze konstrukcje. Najnowszy zestaw – Mini Waffle Food Truck należy do jednej z najpopularniejszych serii – Waffle City. Z klocków tych można zbudować miasteczko pełne życia i ciekawych budynków. Z każdego zestawu można złożyć coś innego, a ich dopełnieniem są figurki przedstawiające różne postaci.

Zestaw Mini Waffle Food Truck składa się ze 148 elementów, z których Twój maluch może zbudować restaurację, pod postacią mobilnego Food Truck-a. Większość klocków z serii Waffle City ma kształt gofra. Żeby móc zbudować z nich jak najciekawsze konstrukcje, dopełniają je elementy w innych kształtach. W tym zestawie Twoje dziecko znajdzie m.in. koła, na których zbuduje restaurację oraz śmietniki, które będzie mógł postawić obok. Oprócz nich znajdują się w nim dwie postaci – Szef kuchni Franko oraz jego klientka – uzdolniona Pływaczka Monia.

Jeśli Twój maluch będzie chciał rozbudować miasteczko, możesz kupić mu inne zestawy z tej serii, a są to m.in. Mini Waffle Air Show, City House, City Shop czy też City Street. Janek zna je już z przedszkola, teraz jako szkolniak bardzo chętnie je układa. Jestem ciekawa który z zestawów spodobał się Tobie i Twojemu dziecku?

Poznaj pełną ofertę Marioinex Waffle City

*partnerem wpisu jest Marioinex, otrzymaliśmy klocki do testów w ramach plebiscytu #Infuencer’Top2022 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *