To jest  dla mnie rok pełen niespodzianek i dziwnych zbiegów okoliczności. Niedawno  z rodziną miałam profesjonalną sesję do kolorowej gazety, która niebawem trafi do kiosków, szczegółów jednak na razie nie mogę zdradzić.Otrzymałam zaproszenie do telewizji śniadaniowej, ale  terminy, albo tematy do rozmów nie są mi po drodze. Może kiedyś przełamię swoją nieśmiałość i wystąpię dla Was.   Kolejnym super wydarzeniem w moim życiu, było zaproszenie w plebiscycie Influencer’s Top 2019. Kilka tygodni temu znalazłam się w zacnym gronie jurorów plebiscytu Influencer’s Top 2019 , którego  organizatorem jest portal internetowy allaboutlife.pl.

Tu znajdziecie ich na instagramie @allaboutlife.pl.

W tym zacnym gronie znaleźli się znani zapewne Wam aktorzy, piosenkarze, blogerzy……i ja, szara myszka. Sama nie wiem, jak to się stało.  Mąż żartuje, żebym uważała, bo jeszcze skończę jak celebrytka. A przecież na studiach zapowiadałam się jako całkiem niezły specjalista od marketingu, czy czegoś podobnego :). Co poszło nie tak, że nie pracuje w tym zawodzie? W sumie lubię pracę z ludźmi i raczej dobrze się czuję w zespole. Po narodzinach Jasia,  zaczęłam pisać bloga, w pewnym momencie życie zdecydowało że trochę zaczęłam go traktować jak pracę. A że ta praca bardzo, mi się to bardzo podoba, to za żadne skarby nie zamieniłabym jej na prace w korpo. Z pewnością daje mi dużo możliwości, zachęca do własnego rozwoju. Dzięki niej poznaję nowe osoby, mam kilka super koleżanek blogerek.

Jak to się stało, że zostałam jurorem w plebiscycie?

W sumie sama nie wiem, jak to się zaczęło, że zapoznałam się z dziewczynami z portalu. W ubiegłym roku, w grudniu otrzymałam zaproszenie na spotkanie gwiazdkowe z dziećmi z domu dziecka. To był cudowny czas, podczas tego spotkania swoją obecnością zaszczyciły nas gwiazdy telewizji. Było dekorowanie bombek, warsztaty kulinarne. Przysmaki przygotowane przez finalistów Master Cheffa. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w tak wspaniałym wydarzeniu. Tu moja, krótka fotorelacja z tego spotkania na intstagramie – klik. Po kilku tygodniach otrzymałam zaproszenie, na kolejne spotkanie organizowane przez pomyślałam sobie czemu nie. Miałam możliwość spotkania się i gotowania z gwiazdami kina. Z przyjemnością przyjęłam zaproszenie na warsztaty kulinarne z Anitą Sokołowską i gwiazdami Master Chefa, tu możecie zobaczyć, co tam robiliśmy–klik. I tak to się wszystko zaczęło. Jednak, gdy otrzymałam zaproszenie do grona jurorów plebiscytu Influencer’s Top 2019, widząc, jakie gwiazdy razem ze mną będą oceniały produkty, byłam w totalnym szoku.

oceniam odkurzacz piorący Robert Thomas DryBOX Amfibia

Jakie jest moje zadanie w plebiscycie?

Moje zadanie polega na ocenianiu zgłoszonych do plebiscytu produktów, które ja otrzymam do przetestowania i oceny. Muszę Wam napisać, że odkryłam kilka perełek, o których nie miałam pojęcia. Pewnie informacje o nich będą pojawiały się u mnie na moim instagramie i fanpage. Tym oto sposobem stałam się posiadaczką urządzenia, o którym chciałam Wam dziś napisać. Jurorzy oceniają produkty pod względem innowacyjności, jakości, funkcjonalności i estetyki ❤. Jeżeli zainteresowałam Wam tym konkursem, to po więcej informacji o całej akcji odsyłam Was tu ⬇ https://allaboutlife.pl/category/influencers-top .  Jeżeli jesteście ciekawi, jakie produkty zostały zgłoszone do konkursu „Influencer’s Top 2019” Edycja I Wiosna 2019 zapraszam na stronę, link macie wyżej.

Nagrody w Konkursie przyznawane są w kategoriach:

  • ZDROWIE/URODA,  
  • ŻYWNOŚĆ,
  • DOM I OGRÓD.

Testujemy – Odkurzacz Robert Thomas DryBOX AMFIBIA

Testujemy Odkurzacz Robert Thomas DryBOX AMFIBIA-TEST

Odkurzacz Robert Thomas DryBOX AMFIBIA to produkt, który jest nominowany w plebiscycie „Influencer’s Top 2019”. Od dwóch tygodni temu odkurzacz pomaga mi utrzymywać  porządek w domu. Bardzo się cieszę, że akurat ten produkt przypadł mi do oceny. Zawsze zastanawiałam się nad zakupem tego typu urządzenia. Odkurza, pierze, sprząta i ogólnie jest chyba niezawodny. Super, że w ramach testów trafił mi się ten sprzęt. Robota pali się w ręku, a przy 6-osobowej rodzinie jest co robić.  Na instagramie zostałam zasypana pytaniami o to cacko,  więc  dzielę się z Wami wiedzą o Robercie 🙂

Robert Thomas DryBOX Amfibia

Kilka najważniejszych informacji o odkurzaczu Robert Thomas DryBOX Amfibia:

Robert Thomas DryBOX Amfibia to bezworkowy odkurzacz, który został wyposażony w dwa rodzaje filtrów: filtr cyklonowy DasyBox oraz filtr wodny Aqua Fresh-Air-Box. Można nim sprzątać zawówno na sucho wykorzystując do standardowego odkurzania lub na mokro, np. myjąc parkiet lub drewniane podłogi, lub piorąc dywany, łóżka, materace i tapicerki. A wszystko to dzięki filtrowi wodnemu. Pomimo tego, że do codziennego szybkiego odkurzania mam w domu lekki odkurzacz bezprzewodowy – ręczny, który bardzo dobrze się u mnie sprawuje, to odkurzacz Robert Thomas DryBox Amfibia, jest produktem, który zdecydowanie przyda się podczas codziennych porządków. Szczególnie że mam w domu alergików. Odkurzanie na mokro, wraz z myciem podłóg pod łóżkami to dla mnie nowość.  Koniec z unoszącym się kurzem w mieszkaniu.   Odkurzanie na mokRo to jest dopiero HIT 🙂  

Robert Thomas DryBOX Amfibia
Thomas Dry Box AMFIBIA to idealny odkurzacz dla rodziny!

Odkurzacz Thomas DryBox Amfibia z pewnością sprawdzi się gdy:

  • chcemy szybko odkurzyć dom
  • mamy w domu alergików – dlatego używam filtra wodnego,
  •  sprawdzi się do odkurzania każdej powierzchni (tu przydają się dodatkowe przyssawki i końcówki do odkurzacza),
  • dzięki niemu możemy wyprać dywan lub tapicerkę,  przy użyciu ssawki ssawki Spruhex przeznaczonej do prania tapicerki.
  • można zstąpić nim tradycyjnego mopa – odkurzanie na mokro gwarantuje, że pył nie zostanie na podłodze. Tu idealna okazuje się szczotka AquaStealth, przy jej użyciu możemy jednocześnie odkurzać, zmywać i osuszać każdy rodzaj podłóg. Takie odkurzanie jest bezpieczne dla odkurzanej i mytej powierzchni cz to będzie (parkiet, podłoga z drewna, czy panele)
  • odkurzając podłogi, możemy jednocześnie odświeżyć i lekko nawilżyć powietrze w pomieszczeniu, tej funkcji jeszcze nie testowałam.

Przygotowanie urzadzenia do pracy

Mojego męża na początku przeraziła ilość ssawek, części zapasowych, filtrów i innych pierdół. W sumie ja też się lekko przeraziłam ilością dodatkowego wyposażenia, ale tylko przez chwilę, zanim nie zaczęłam pracy z nim. Jak się okazało nie taki diabeł straszny. Bez przeczytania instrukcji się jednak nie obeszło co często mi się nie zdarza. Samo odkurzanie z filtrem cyklonowym easyBox jest proste. Wystarczy go włączyć  i  gotowe. Po skończonym odkurzaniu zawartość pojemnika wystarczy opróżnić, od czasu do czasu pojemnik można opłukać wodą, aby pozbyć się pyłu, który zebrał się w środku.

Zestaw Robert Thomas DryBOX Amfibia zawiera:

Zestaw Robert Thomas DryBOX Amfibia zawiera:
• Odkurzacz
• Dwa filtry
• Oryginalny płyn do prania tapicerek
Szczotka do parkietu/dywanów. To podstawowa szczotka z przełącznikiem do odkurzania podłóg oraz dywanów.
• Szczotka do odkurzania i mycia na mokro.
Specjalna szczotka do tapicerki – jest ona o szerokości 18 cm i posiada ruchomą głowicę z dwoma paskami materiału, które zbierają sierść oraz włosy. Dzięki temu, z głowicą jest obrotowa, łatwo dopasowuje się i dokładnie przylega do odkurzanej powierzchni.
Ssawka szczelinowa, dzięki niej odkurzanie jest możliwe w trudno dostępnych miejscach. U mnie z pewnością przyda się dodatkowa specjalna nakładka na ssawkę szczelinową, dzięki niej będę mogę delikatnie odkurzać książki.

dodatkowe końcówki w odkurzaczu Thomas
Jestem jurorem! Plebiscyt Influencer’s Top 2019, moja rola w nim to ocena produktów

Opis i dane techniczne: 

Zestaw Robert Thomas DryBOX Amfibia zawiera dwa filtry
Zestaw Robert Thomas DryBOX Amfibia zawiera dwa filtry

Filtr cyklonowy – Separacja zanieczyszczeń jest dokonywana przez 12 filtrów cyklonowych. Drobny, alergiczny pył nie wydostaje się na zewnątrz, pozostając szczelnie zamknięty w specjalnych pojemnikach. Gdy potrzebujemy opróżnić komory na drobny kurz –  po dwóch – nawet  trzech miesiącach – wówczas do komór nalewamy wodę, całość płuczemy i wylewamy do kanalizacji. Bez kontaktu z alergicznym drobnym pyłem i kurzem.
Filtr wodny – dokładne odkurzanie i jednoczesne odświeżanie powietrza oraz zbieranie płynów? Tak, jak najbardziej jest to możliwe. Odkurzacze Thomas cycloone hybryd są wyposażone także w filtr wodny Aqua-Fresh AirBox. Umożliwia on dokładne odkurzanie połączone z nawilżaniem i jednoczesnym odświeżaniem powietrza w pomieszczeniu. Dzięki zastosowaniu systemu dysz nawilżających WetJet System wszelkie zanieczyszczenia na wlocie do pojemnika filtra wodnego są zwilżane, dzięki czemu łatwiej wiążą się z wodą w pojemniku i nie wydostają się na zewnątrz. Dodatkowo otrzymujemy lekko nawilżone, odświeżone i oczyszczone powietrze w pomieszczeniu. *dane pobrane ze strony producenta.

Odkirzacz Thomas filtr wodny Aqua-Fresh AirBox

Od 2 tygodni odkurzam nim co drugi dzień, w domu podłogi są czyste a ja nie latam już z mopem. Na przyszły tydzień zaplanowałam pranie tapicerek na kanapach, dziś wyprałam  i odświeżyłam materace z naszych łóżek. Mężuś się już pytał czy możę wyprać tapicerki w aucie, a co tam nie będę mu bronić, niech się pobawi. Zobaczymy jak to cacko się sprawdzi do takiego prania. Materace po prostu odświeżyłam, na tapicerkach jest więcej  widocznych zabrudzeń, więc wszystko jeszcze przede mną.  Podczas sprzątania AMFIBIĄ  można odświeżyć i jednocześnie oczyścić i nawilżyć  powietrze w mieszkaniu. Bardzo się cieszę, że mogę teraz odkurzać na mokro. Z  odkurzaczem Thomas Dry Box AMFIBIA,  to dosłownie chwila by umyś wszystkie podłogi w mieszkaniu. Wystarczy wymienić tylko inny pojemnik z filtrem wodnym Aqua freshAir Box.

Odkurzacz Amfibia

 Zabrudzenia, pyłki i alergeny, czyli wszystkie zanieczyszczenia są zostają w wodzie. Po zakończeniu odkurzania po prostu je wylewamy. Prote, choć początkowo obsługa tego cacka wydawała się trudna. Do zwykłego odkurzania na sucho raczej bym nie wybrała tegi typu urządzenia natomiast do odkurzania na mokro,  prania materacy z łóżek dla mnie to świetny produkt.

*Artykuł powstał w związku z trwaniem plebiscytu Influencer’s Top 2019 we współpracy z marką Robert Thomas i portalem internetowy www.allaboutlife.pl.

2 thoughts on “Jestem jurorem! Plebiscyt Influencer’s Top 2019, moja rola w nim to ocena produktów”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *