Początek grudnia to czas, kiedy zaczynamy planować ten wyjątkowy Wigilijny wieczór. I choć w tym roku będzie to uroczystość w mniejszym gronie najbliższej rodziny, wierzymy że nie zabraknie tej wyjątkowej magii. Jak rozplanować logistycznie Święta? Jakie potrawy ugotować? I jakie prezenty wybrać dla najbliższych?

Najlepsze prezenty Świąteczne dla najbliższych

Najlepszy prezent to taki, który naprawdę ucieszy osobę którą chcemy obdarować. Dobrze jest zrobić szczegółowe rozeznanie w tym, co lubi i czego potrzebuje osoba której chcemy podarować prezent. I choć dobrze wiemy że czasami ciężko opanować emocje towarzyszące zakupom, musimy trzymać się planu. Dobrze będzie usiąść na spokojnie któregoś wieczoru, i wypisać listę prezentów. Ja ze swojej strony polecam wszystkim robienie prezentów praktycznych i pożytecznych. W czasie tworzenia takiej listy musimy dobrze zastanowić się co lubi, i czego potrzebuje wybrana osoba.

gwiazdkowe prezenty dla niemowlaka

Praktyczne prezenty Świąteczne dla młodej mamy

Jeżeli wśród osób które chcemy obdarowywać są młodzi rodzice, warto przygotować dla nich akcesoria i ubranka niemowlęce. Takie prezenty na pewno im się przydadzą, i odciążą ich w szykowaniu wyprawki. Jakie rzeczy sprawdzą się na prezent dla młodych rodziców, lub dla bliskich którzy spodziewają się dziecka? Jeśli nie jesteście w temacie i nie znacie się na rodzajach ubranek niemowlęcych i ich rozmiarach, macie dwa wyjścia. Możecie skupić się na akcesoriach dla dziecka, które nie wymagają znajomości rozmiarów. Możecie też podpytać kogoś z rodziny o rozmiary i preferencje młodych rodziców. Jeśli nie bardzo orientujecie się w rozmiarach, a chcecie być pewni że Wasz prezent będzie udany, oto kilka wskazówek. Na prezent dobrze sprawdzą się kocyki niemowlęce, otulacze bambusowe, lub pieluszki. Nie mam na myśli jednorazowych pieluszek, tylko pieluszki wielorazowe, z muślinu lub bambusa. Takie pieluszki niemowlęce mają szereg zastosowań, i na pewno ucieszą młodą mamę. Kolejna miła rzecz jaką możecie podarować na prezent, to Przytulanki niemowlęce. Pamiętajcie tylko aby przy wyborze kierować się bezpieczeństwem dziecka, dlatego musi być to Przytulanka dedykowana dla niemowląt.

Czy ubranka niemowlęce sprawdzą się na Gwiazdkowy prezent?

Jakie ubranka niemowlęce sprawdzą się na prezent?

Jeśli wolicie podarować bliskim ubranka niemowlęce, warto podpytać o rozmiary. Jeśli kupujemy ubranka dla noworodka, najbezpieczniej wybierać rozmiar 62 i 68. Ubranka które na pewno przydadzą się młodej mamie, to body lub pajacyki niemowlęce. Dobrym i wygodnym rozwiązaniem na prezent są też gotowe zestawy niemowlęce, składające się z kilku ubranek. Możecie też poprosić obsługę sklepu o pomoc w doborze zestawu ubranek na prezent. Wybierając ubranka kierujcie się ich jakością, najlepiej będzie wybierać te wykonane z miękkiej bawełny 100%. Pewnym i sprawdzonym produktem są też ubranka Polskich marek. Możecie również zdecydować się na kartę podarunkową do sklepu z ubrankami, dzięki której obdarowana osoba sama wybierze najpotrzebniejsze rzeczy.

Gdzie kupić ubranka niemowlęce na prezent?

Ten rok wygląda nieco inaczej niż dotychczasowe lata, dlatego sam proces robienia zakupów prezentowych również się zmienił. Weekendowe wypady po prezenty do centrów handlowych, zastępujemy zakupami w Internecie. Gdzie kupić ubranka i prezenty dla noworodka? Najlepiej w Polskich sklepach internetowych. Wiedząc że produkty znajdują się fizycznie w Polskim magazynie, możemy mieć większą pewność że zdążą dotrzeć do nas na czas. Wybierajcie sprawdzone sklepy z akcesoriami i ubrankami, które mają dobrej jakości produkty. W sklepie internetowym fazymazy znajdziecie dużo pięknych ubranek, które sprawdzą się na Gwiazdkowe prezenty. Dziewczyny nie tylko wysyłają paczki błyskawicznie, ale dodatkowo każda jest opakowana niczym prezent. Możecie więc zamówić przesyłkę bezpośrednio do osoby, którą chcecie obdarować!.

Idąc z wizytą do noworodka, co zazwyczaj kupowaliście? Czy prezenty na Święta już kupione?

 

11 thoughts on “Czy ubranka niemowlęce sprawdzą się na Gwiazdkowy prezent?”

  1. Praktyczne prezenty są najlepsze, a młodej mamie na pewno ciuszki sprawią radość, przy dziecku , zwłaszcza małym ubranek nigdy dość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *