Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto, które obchodzi niemal każdy wnuczek i wnuczka! W tym wypadku nie liczy się ilość ani jakość, ale serce, które wkładasz w stworzenie bądź skompletowanie prezentu. Jeśli wciąż poszukujesz pomysłu na prezent, możesz skorzystać z naszych podpowiedzi. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym materiałem.

Co kupić ukochanej Babci?

Babcie to najukochańsze – zaraz obok Mam – kobiety w naszym życiu. To one, gdy byliśmy mali dbały o nasze zdrowie i wspierały w wychowaniu. Teraz nadszedł czas by oddać im nieco tej miłości i okazać wdzięczność. Najlepiej pozytywne uczucia wyrazić wręczając piękny, spersonalizowany prezent, który będzie cieszył Babcię na co dzień. Możemy zdecydować się na ręcznie malowany kubek, zestaw herbat bądź ramkę na zdjęcie.

Dla aktywnych Babć dobrym prezentem może okazać się sprzęt, który pozwoli zadbać im o doskonałą formę i samopoczucie. Możesz wybierać spośród piłek gimnastycznych, mat sensorycznych czy sprzętów takich jak bieżnie lub orbitreki. Jeśli Twoja Babcia ceni sobie długie spacery, rozważ zakup kijków trekkingowych.

A po powrocie z aktywności z pewnością przyda się ciepły koc – która bowiem Babcia nie kocha ciepła! Miękki, duży koc to więc doskonała propozycja na prezent, który Babcia wykorzysta każdego dnia. Taki koc doskonale sprawdzi się zarówno w domu jak i na wyjeździe. Dobrym pomysłem jest też rozgrzewające wino.

Powyższe prezenty możesz wygodnie zamówić tutaj: https://allegro.pl/strefa/prezenty/dla-babci

Jaki prezent podarować Dziadkowi?

Jeśli znasz pasje Dziadka, warto pójść w tym kierunku. Jeśli Twój Dziadek lubi majsterkować, dowiedz się czego jeszcze brakuje mu w jego skrzyneczce z narzędziami. Jeśli jest fanem wędkarstwa, kup mu profesjonalny zestaw haczyków. Fana motoryzacji ucieszy kamera cofania, wideorejestrator jazdy lub nowy uchwyt na GPS. Z kolei, jeśli Twój Dziadek fascynuje się sztuką, możesz poszukać albumu przedstawiającymi historię danej epoki w malarstwie bądź z reprodukcjami ulubionego artysty. Poza prezentami związanymi z zainteresowaniami można obdarować Dziadka także zestawem ulubionych kosmetyków, golarką lub suplementami diety.

Jeśli Twój Dziadek ceni sobie nowoczesne technologie, sprawdź czym teraz się interesuje i zastanów się co mógłbyś mu sprezentować. Może nowe słuchawki albo najnowszą wersję gry na Play Station? Tak, tak wielu Dziadków gra na Play Station ze swoimi wnukami! Jeśli Twój jeszcze nie to może to idealny pretekst by pokazać Dziadkowi jak świetna to zabawa? Jeśli z kolei Twój Dziadek ceni sobie spokój i klasykę możesz zdecydować się na wybór płyty ulubionego wykonawcy albo koncert na DVD.

Tu znajdziesz prezent dla Dziadka: https://allegro.pl/strefa/prezenty/dla-dziadka

Co dla dziadków, których nie ma już z Nami?

Zmarłych dziadków upamiętnić można zniczem z dedykacją. Możliwe jest nawet spersonalizowanie napisu i przygotowanie własnego graweru. Ciekawą propozycją są statuetki z dedykacją. Niekiedy możliwe jest dołączenie zdjęcia Dziadka. Są też modele, które mogą mieć obok miejsce na świeczkę. Z okazji dnia Dziadka na cmentarz zanieść można wiązankę z kwiatów czy stroik.

Pamiętacie o dziadkach?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *