W dzisiejszym wpisie chciałabym Was zabrać  w pewne miejsce. Jest  to  miejsce naprawdę   niespotykane i wyjątkowe.  Miejsce  gdzie dzieci mogą uczyć się języka angielskiego w sposób dla nich najlepszy i najprzyjemniejszy.  Czyli  nauka poprzez zabawę. Szkoła prowadzi nauczanie metodą Genki English. A co to za metoda i na czym ona polega za chwileczkę.

W ubiegły czwartek z Jasiem  miałam ogromną przyjemność gościć w łódzkiej szkole językowej dla dzieci Baby English Center. A to jak nam się tam podobało oraz co to za miejsce będziecie mogli zobaczyć na zdjęciach które udało mi się zrobić podczas całego pobytu u nich. Czas na relacje  z tej wizyty.  Jestem bardzo zaskoczona tym jak doskonale radzą sobie dzieci w przyswajaniu angielskiego metodą Genki English:) Na zdjęciu mój mały uczeń w grupie 4-5 latków. Sale w których odbywają się zajęcia, bo o tym też warto napisać są  jak najbardziej dostosowane do potrzeb dzieci nawet tych najmniejszych. Niskie stoliki, plastikowe bezpieczne krzesła oraz żywe  kolory i wystrój sal jak najbardziej zachęcają  do przychodzenia tam i spędzania tam wolnego czasu. Kurs nauki języka angielskiego metodą Genki w Łodzi dedykowany dzieciom w wieku od 3 do 9 lat.  Czyli my z Jasiem jeszcze troszkę musimy zaczekać.  Dzieci uczą się tu  podstawowych umiejętności czytania, pisania, mówienia i słuchania w języku  angielskim. Wszystko dostosowane jest oczywiście do wieku dziecka.  A dzieci bo o nich tu mowa bardzo chętnie przychodzą na te zajęcia co mogłam zauważyć  przed zajęciami czekając na korytarzu. Miło było popatrzeć przed zajęciami na te roześmiane i radosne buzie  dzieciaków, które już nie mogły się doczekać godziny 17.10 bo o tej godzinie rozpoczynały się zajęcia.

Szkoła, bo warto o tym wspomnieć znajduje  się w kamienicy przy ulicy Gdańskiej 90 w Łodzi. Jednak od września będą duże zmiany i jej nowa lokalizacja to  ul. Strzelców Kaniowskich 69 w Łodzi.  Rodzice, dzieci oraz kadra będą  mieli do dyspozycji więcej sal i szkoła będzie znajdowała się na parterze co niektórym zdecydowanie ułatwi korzystanie z zajęć. A to wszystko dzięki zaradności i zaangażowaniu w jej rozwój, założycielki szkoły Pani Nalali.

Kursy języka angielskiego dla dzieci są  bardzo radosne. Wiecie jak dobrze się z nimi bawiłam podczas trwania  lekcji pokazowej i trochę żałowałam że te 50 minut minęło mi tak szybko. Podstawowym założeniem tej metody nauczania jest nauka języka angielskiego przez zabawę. Jednak prowadzone przez nich  kursy języka angielskiego to nie tylko zabawa ale również wymagania. Co warto podkreślić. Podczas zajęć języka angielskiego duży nacisk kładzie się   na umiejętność komunikowania się w języku angielskim. Czyli mówić , mówić i jeszcze raz mówić. W ten sposób dzieci przełamują swoje bariery, wstyd przed mówieniem w tym języku ponieważ mają z nim do czynienia od najmłodszych lat.  Nauka mówienia jest tu  głównym celem. I brawo za takie podejście.  A przecież nawet największa ilość słówek  nie przyda się  dziecku jak nie  posiądzie ono  umiejętności komunikowania się. Ach jak ja żałuje że mnie kiedyś nie nauczano ta metodą. Cała nauka to  mnóstwo  śmiechu tańca, śpiewu czyli  super zabawy w której wszystkie dzieci bardzo chętnie uczestniczyły.  Celem nauki w szkole jest mówienie pełnymi zdaniami w języku angielskim! Naszego ojczystego języka się tu prawie nie używa.  O czym miałam okazje się przekonać,  jak dzieci odpowiadały Pani Justynie bo to na jej zajęcia akurat trafiliśmy. Były śmiechy, kalambury, tarzanie po dywanie i inne super zajęcia.  Całe zajęcia  prowadzone są były w sposób  dynamiczni i  wesoły. A  ciągła rotacja miedzy zabawami sprawia, że maluchy się nie nudziły  bo nie miały  na to czasu. Tyle się tam dzieje że na nudę  nie ma miejsca. A jak sami wiecie odpowiednia kadra, to klucz do sukcesu i nawiązania super relacji z maluchami. A dzięki temu, że w szkole pracują  osoby super do tego przygotowane oraz mające  niesamowitą  cierpliwość oraz niezliczone  pokłady ciepła i energii szkoła może być z nich dumna. Wiem również od rodziców czekających na korytarzu z którymi mogłam zamienić  kilka słów po zajęciach.  Rewelacyjna atmosfera również  panuje na zajęciach prowadzonych przez panią Basię oraz panią Natalię, która jest założycielką szkoły. Wiem że wszystkie Panie tam pracujące mają  serce do dzieci i ogromna cierpliwość bo kochają swoja prace .

Nauka języka angielskiego metodą Genki English w szkole to sama radość i uśmiech dzieci podczas całych  zajęć. A efekty nauki są już widoczne po około  1 miesiącu uczęszczania na takie zajęcia. I miałam to okazję sprawdzić  ponieważ na zajęciach była dziewczynka,  która na zajęcia przychodzi dopiero 2 miesiąc i wiecie co sama byłam zaskoczona poziomem jej wiedzy   oraz  tym jak  świetnie sobie radzi na zajęciach. Ja już nie mogę się doczekać kiedy z Jaśkiem będziemy mogli zapisać się na te zajęcia, będziemy na to czekali z utęsknieniem.

Zapraszam na zdjęcia  które  udało  mi się zrobić podczas  zajęć.  Mam nadzieję, że po ich obejrzeniu sami będziecie ciekawi i być może skusicie się na odwiedziny w szkole. Zapraszam również do udziału w konkursie w którym będziecie mogli wygrać właśnie wejściówki na zajęcia. Konkurs przygotowany  z  Baby English Center.

IMG_4411 IMG_4412 IMG_4418 IMG_4426 IMG_4428 IMG_4430 IMG_4434 IMG_4439 IMG_4440 IMG_4443 IMG_4444 IMG_4449 IMG_4453

IMG_4456 (2)

IMG_4453 (2)

A tu mój mały uczeń , jak widać zainteresowany zajęciami jak nie wiem 🙂

IMG_4413IMG_4414IMG_4415IMG_4456

Konkurs na końcu wpisu:)

A na zakończenie zapraszam do udziału w konkursie w którym możecie wygrać:

– 3 pierwsze miejsca (karnet na 3 wejścia na zajęcia Genki English) do wykorzystania przez 1 miesiąc

– 2 kolejne miejsca karty Flashcards do nauki dziecka w domu.

bec1

Regulamin konkursu

  1. Miło mi będzie jak polubisz profil  Jaśkowe KlimatyBaby English Center na Facebook’u. Możesz do zabawy zaprosić przyjaciół, znajomych.
  2. Udostępnisz plakat konkursowy na fb oraz zaprosić do zabawy 2 osoby pod plakatem. W komentarzu na fb lub na blogu dodać  zdjęcie może być z opisem.
  3. Narysuj swoje ulubione zwierzątko i napisz jego nazwę po angielsku. Mniejszym dzieciom mogą pomóc rodzice 🙂 I wklejasz zdjęcie , może być z  komentarzem na Fb w wątku konkursowym:)
  4. W zgłoszeniu podaj wiek dziecka / dzieci  i którą nagrodę  wybierasz.
  5. Opcja dla osób spoza Łodzi a chcą  wziąć udział w zabawie.
  6. Konkurs trwa od 16.05.2015 do 26.05.2015
  7. Wyniki opublikujemy w ciągu 2 dni od zakończenia konkursu
  8. Jedna rodzina jedno zgłoszenie
  9. Wysyłka nagród (kart) możliwa tylko na terenie Polski.

Wyniki konkursu

Nagrodę nr 1 czyli karnet na 3 wejścia na zajęcia otrzymują

Magda Konstanty

Aneta Ar

Maciej Kosylak

Natomiast karty  Flashcards do nauki otrzymują:

Marta Sobczyk-Ziębińska

Bogumiła Tomaszewska

Na dane do wysyłki czekam 2 dni, a zwycięzców „Karnetów na zajęcia ” proszę również o zgłoszenie się w wiadomości prywatnej na fb:)

Wszystkim gratuluje i cieszę się że  wzięliście udział w tak fajnym przecież konkursie.

2 thoughts on “Baby English Center czyli angielski od najmłodszych lat + Konkurs dla czytelników”

  1. Kto chce zarobic nie wychodzac z domu kilkadziesiat $$$$ dziennie? Metoda jest prosta i dziala, wpiszcie sobie w google: jak kosić kasę na Adfly

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *