Chyba każdy z nas lubi otrzymywać prezenty? Ja uwielbiam, szczególnie te własnoręcznie wyprodukowane przez mojego 5-latka. Mam ich już całą kolekcję i wciąż dochodzą nowe. To takie miłe upominki z okazji, bez okazji. Dzisiejszy artykuł o tym, co sprawia mi radość, czym można mnie zaskoczyć i sprawić, że prezent wybrany dla mnie okaże się strzałem w dziesiątkę. Pamięć bliskich o naszych urodzinach  lub  imieninach  jest niezwykle ważna. Dla mnie nie liczą się bardzo drogie prezenty, ale sam gest i właśnie pamięć. Dzisiejszy wpis będzie o  prezentach, którymi można sprawić mi  ogromną radość. Pewnie nie tylko mi, ale również  wielu z Was.

5 prezentów, które sprawią mi radość wybieramy prezent idealny

Wybór prezentu  dla każdego z nas jest  ogromnym wyzwaniem. W ciągu roku okazji do obdarowywania poza wcześniej wymienionymi nie brakuje, dochodzą jeszcze, Dzień Dziecka, Walentynki, Dzień Kobiet, Nowy Rok i  Święta Bożego Narodzenia. Mimo tego, że zazwyczaj doskonale znamy osobę, dla której poszukujemy prezentu, to bardzo często wybór konkretnego prezentu sprawia nam spory problem. Choć często, sama mam problem, by określić, co chciałabym otrzymać a co dopiero kupić  dla kogoś!

5 prezentów, które zawsze sprawią mi radość

co na prezent dla dziewczyny, kobiety matki i żony

Najważniejszy jest gest i pamięć, o tym już było. Jednak jak chyba każdą kobietę z pewnością ucieszą mnie piękne kwiaty, dobra kawa i wytrawne czerwone wino. Na specjalne uznanie w mojej ocenie, wśród prezentów zasługują prezenty książkowe lub płyta z dobrą muzyką. Spełnieniem marzeń z pewnością będzie prezent niespodzianka w postaci weekendowego wypadu za miasto tylko we dwoje.

Voucher, książka i kwiaty to preznet idealny to?

Jakimi prezentami możemy sprawić radość bliskim?

Przez cały rok jest bardzo wiele okazji do świętowania a co za tym idzie obdarowywania bliskich, większymi lub mniejszymi upominkami. Ostatnim hitem prezentowym, jaki miałam okazję przetestować na sobie, była karta podarunkowa, którą otrzymałam od mojego taty. Niestety,  mieszkamy daleko od siebie, a on zawsze ma problem, co dla mnie wybrać. Tym razem podarował  mi kartę podarunkową Allegro z konkretną kwotą. Kwoty nie podam, bo moja siostra może być zazdrosna.  To było naprawdę świetne rozwiązanie jak dla mnie, bo  wreszcie mogłam zamówić sobie rzecz, na którą zawsze szkoda mi było pieniędzy. Teraz w zakupowych planach mam kolejny gadżet, na który jak na razie mnie nie stać, ale wiem, że kiedyś go na pewno kupię. Jako zagorzały fan literatury coraz częściej myślę o czytniku książek i to jest mała podpowiedź dla moich bliskich. Tani nie jest więc pewnie jeszcze trochę na niego poczekam.

Pomysł na oryginalny prezent na każdą okazję

Prezent idealny dla każdego oznacza zupełnie co innego. Być może tym wpisem, podsunę Wam pomysł na idealny prezent  na zajączka, święta, urodziny, imieniny, zbliżające się komunie, dzień dziecka i każdą inną okazję. Od jakiegoś czasu w zestawieniu prezentów idealnym u nas, są to prezenty przeżycia i wszelkiego rodzaju karty podarunkowe. Do karty podarunkowej możesz dołączyć bilecik z życzeniami i podarować go konkretnej osobiście.

Z pewnością taki prezent, to zwsze będzie trafiony prezent, ponieważ to obdarowana osoba sama wybierze na co chce przeznaczyć swój voucher lub przepłaconą kartę. Taką ofertę wprowadziło ostatnio Allegro, uważam to za genialne rozwiązanie. Gdzie, jak nie na Allego można znaleźć prawie wszystko? Myślę, że osoba, która otrzyma taki upominek z pewnością będzie z niego bardzo zadowolona.

Karta podarunkowa z pewnością będzie prezentem idealnym np. gdy:

karta podarunkowa na prezent

• nie masz absolutnie pomysłu na prezent dla obdarowanego,
• nie znasz zainteresowań obdarowywanego,
• chcesz być pewnym, że prezent na pewno się spodoba,
• nie wiesz czym aktualnie bawi się dziecko,
• szukasz czegoś szczególnego na każdą okazję,
• potrzebujesz prezentu np. za chwilę.

Dla mnie karta podarunkowa Allegro to było świetne rozwiązanie! Taka forma prezentu pozwoliła mi uniknąć rozczarowania. Wybrałam to co chciałam o czym marzyłam od dawna. Decydując się na taką formę obdarowania kogoś bliskiego, nie ma ryzyka, że prezent się nie spodoba, ponieważ obdarowana osoba sama zdecyduje, co dla siebie wybierze w ramach przekazanego upominku. Mówię Wam, to idealny pomysł na obdarowanie nastolatka, za którym ciężko czasem nadążyć. Taka karta jest świetną alternatywą dla przepłaconych kart lub voucherów prezentowych do konkretnych sklepów, kart podarunkowych np. z prezentami  w formie przeżyć, bonów podarunkowych do konkretnego sklepu.

Dziś mogę Was zapewnić, że taka karta podarunkowa daje większe możliwości wyboru prezentu, który spełni oczekiwania.  Dzięki niej obdarowany może jej wartość przeznaczyć na ogromną ilość ofert na allegro. Jeżeli wartość zamówienia przekracza kwotę vouchera, wystarczy dopłacić różnicę. To jest naprawdę świetne rozwiązanie.   Od nas zależy jaką kwotę przeznaczamy na prezent. Znaleźć prezent idealny nie jest łatwo. Jednak warto się postarać po to, by sprawić swoim bliskim radość. Jest teraz tyle możliwości obdarowania i wciąż pojawiają się nowe. Myślę, że warto z  nich skorzystać.

Jaki jest prezent idealny dla Was? Lubicie być zaskakiwni i otrzymać konkretną rzecz, czy prezenty lubicie wybierać   sami? 

26 thoughts on “5 prezentów, które zawsze sprawią mi radość”

  1. Ja swojej żonie teraz już tylko karty podarunkowe kupuje. Ewentualnie wyjazd niespodzianka. Zawsze to lepiej jak sobie sama coś wybierze (patrz to czego teraz np. z kosmetyków potrzebuje).

  2. Karta podarunkowa to świetny wybór, zwlaszcza jeśli chcemy dać najwięcej radości, bo osoba obdarowana może sama sobie wybrać to na co ma ochotę 🙂

  3. Osobiście wolę jak ktos sam mi kupi prezent ale w dzieijszych czasach widze,że karty podarunkowe królują zwłaszcza u młodzieży.

  4. Osobiście uważam, że prezenty to grząski grunt. Od czasu do czasu zdarza się mina 😉 Wydaje się, że karty podarunkowe to optymalne rozwiązanie. Uważam, że dobra kawa i czerwone wytrawne wino – zawsze się odnajdą w roli prezentu. 🙂

  5. A ja nie miałam pojęcia że allegro ma takie karty podarunkowe. To super pomysł. Pewnie są w różnych kwotach.

  6. Ja bardzo lubię słodycze, więc zawsze jestem zadowolona kiedy dostanę praliny lub figurkę z czekolady. W tej kwestii wybór jest naprawdę spory, a taki rodzaj podarunku zazwyczaj jest pozytywnie odbierany zarówno przez dzieci jak i dorosłych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *