Zdjęcia w kalendarzu na cały rok — tak co roku kolekcjonujemy wspólne wspomnienia! Kupno upominków na Mikołajki i Boże Narodzenie to często dla wielu z Was ogromne wyzwanie. W tym roku postanowiliśmy kontynuować naszą świąteczną tradycję i przygotować dla najbliższych prezenty w formie fotokalendarzy i zamieścić w nim zdjęcia na cały rok.

Zdjęcia w kalendarzu na cały rok to doskonały pomysł na prezent dla bliskich, o którym warto pomyśleć już w listopadzie. Dwanaście miesięcy ze zdjęciami ludzi, których kochamy, dla których jesteśmy bardzo ważni. Fotokalendarz zaprojektowany z myślą o babci, dziadku lub rodzicach z pewnością będzie miał ma dla nich ogromną wartość. Która z babć oglądając zdjęcia wnuczka/ wnucząt, nie rozpływa się nad ich widokiem? Która nie chce pochwaliść się swoją rodziną przed koleżankami? Chyba wszystkie babcie są w tym przypadku podobne do siebie.

Fotokalendarz — idealny prezent na święta!
Fotokalendarz — idealny prezent na święta!

Chciałbym, żeby wszystko zatrzymało się właśnie teraz i już nigdy, przenigdy się nie zmieniło. Tak jak zdjęcie, które nosi się w portfelu. Autor: Jonathan Carroll, Kości księżyca

Przeglądam kolejne kartki z kalendarza i się wzruszam. To był naprawdę cudowny rok.

Foto prezenty — prezenty  zawsze na czasie

Sama nie wiem, kiedy zgubiłam listopad, dopiero co się zaczął, a już się kończy. Jako że go świąt zostało tak naprawdę nie wiele czasu, uważam, że czas by na spokojnie pomyśleć o prezentach dla najbliższych. Spersonalizowanych upominkach dzięki którym, będziemy mogli zachować najpiękniejsze wspomnienia na długie lata. Myślę, że za kilka lat wspaniale będzie wracać myślami i wspomnieniami do dzieciństwa własnych dzieci. Z również i swojego.

Wprawdzie z mojego dzieciństwa nie mam takich pamiątek, jakie teraz staram się tworzyć teraz dla moich dzieci, zachowało się jednak całkiem sporo zdjęć. Jeżeli podobają się Wam takie prezenty, a nie macie pomysłu na prezent na Mikołajki lub Święta Bożego Narodzenia, może warto pomyśleć o czymś takim. Zerknijcie na zdjęcia przygotowanych przeze mnie   fotokalendarzy i kalendarza adwentowego dla Jasia.

Fotokalendarz adwentowy super prezent dla dziecka

Od 5 lat na gwiazdkę przygotowuję prezenty w postaci fotokalendarzy. W naszej rodzinie to rytuał, że fotokalendarze na kolejny rok na pewno będą. Babcie zawsze są nimi zachwycone. Myślę, że chyba nie ma osoby, która nie ucieszyłaby się z takiego upominku. Wiem, że fotokalendarze to coraz bardziej popularne, a zarazem praktyczne prezenty. Z pewnością to prezenty, które wywołują ogrom emocji i pozwala przeżywać najpiękniejsze chwile na nowo. Pomysłów na upominki z ulubionych zdjęć i wspomnień może być wiele, mogą to być fotoobrazy, fotoksiążki, fotokalendarze, a nawet kalendarz adwentowy. Z pewnością są to wzruszające i co najważniejsze spersonalizowane gadżety.

Fotokalendarz adwentowy dla dziecka

Fotokalendarz adwentowy dla dziecka

W tym roku po raz pierwszy zamówiłam kalendarza dla dziecka. Dla Jasia łasucha zamówiłam spersonalizowany kalendarz adwentowy z czekoladkami i chyba najpiękniejszym zdjęciem z wakacji. Na co dzień staramy się nie przesadzać ze słodyczami, ale w grudniu jeden mały cukierek dziennie nie wyrządzi mu krzywdy. Mam  cichą nadzieję, że się nimi ze mną podzieli. Uwielbiam czekoldę w każdej postaci. Mam nadzieję, że ta niespodzianka mu się spodoba. Obawiam się trochę, czy nie będzie mu żal go otworzyć. Mnie by było 🙂

Kalendarz adwentowy dla dziecka zrób go sam

Poza tym zamówionym ze słodkościami oczywiście przygotowuję kalendarz adwentowy z listą zadań grudniowych-klik do wykonania podczas przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. Dla Jaśka kalendarz adwentowy w ubiegłym roku był najwspanialszą niespodzianką. W tym roku stawiam na szklaną kulę, w której będą mini paczuszki z zadaniami plus kilka niespodzianek, które zostaną ukryte w domu.

Zatrzymć czas — wspólne wspomnienia w fotokalendarzu

Fotokalendarza Fotojoker Zatrzymć czas — wspólne wspomnienia w fotokalendarzu

Kolekcjonujemy wspólne wspomnienia i staramy się zatrzymać piękne i wzruszające chwile jak najdłużej na fotografiach, choćby takie jak wspólne wypiekanie pierników. Może to być zwykły spacer, ważna rodzinna uroczystość, ferie lub wakacje spędzone z rodziną.   Uwielbiam przeglądać wydrukowane zdjęcia.

Zdjęcie to wyrażanie wrażeń. Jeżeli piękno nie będzie istnieć w nas samych, to jak w ogóle będziemy mogli je zauważyć?   Autor:  Ernst Haas

Co bliskim podarować na święta?

Przede wszystkim siebie, swój czas i uwagę. Poza tym sprawdzi się wszystko to co sprawi im radość i wywoła uśmiech na twarzy. To my najlepiej znamy swoich bliskich. W naszej rodzinie stało się tradycją, że dla babć i chrzestnych zamawiamy fotokalendarze.  Wszyscy na nie czekają, a może tak tylko mówią, bo chcą być mili. 🙂  W tym roku kalendarze zamówiłam  wcześniej i jestem spokojna, że mam już je w domu. Pewnie sami wiecie, jak   trudno czasem jest kupić bliskim świąteczny prezent, który faktycznie sprawi im radość. Cudownie jak prezent ten okaże się przydatny i praktyczny i nie zostanie rzucony w kąt.

Wiem, że nasze babcie bardzo cieszą upominki związane z wnukami, postanowiłam więc zadbać o to, by ich zdjęcia towarzyszyły im przez cały rok. Fotokalendarze idealnie sprawdzają się w ciągu całego roku, a potem są dla nich wyjątkową pamiątką, która z czasem  powiększa zbiory rodzinnych fotografii. Kalendarz z tego  roku  będzie piątym w naszej kolekcji. Zbieram je, by po jakimś czasie wrócić do ich przeglądania. Wiem, że kiedyś będą wspaniałą pamiątką dla moich dzieci

Fotokalendarz — idealny prezent na święta!

W tym roku nauczona życiem zaczęłam już teraz swoje poszukiwania w listopadzie by tak jak w ub. roku, nie mieć problemu. W tym roku postanowiłam zaufać firmie Fotojoker.  Fotokalendarze zamówiłam w sklepie po raz pierwszy i jestem z nich bardzo zadowolona. Pewnie wrócę z realizacją kolejnych zleceń na foto prezenty.

 

Poza produktami, które zamówiłam ja, w ofercie firmy znajdziecie fotokalendarze, foto książki, kartki świąteczne i wiele innych gadżetów fotograficznych. Czas realizacji zamówień jest szybki, więc z pewnością na spkojnie zdążycie zamówić je dla siebie i swoich najbliższych.

Fotokalendarze i inne foto prezenty możecie  zamawiać  na stronie    Fotojoker.pl  

Uwielbiam siadać z albumami  po to, by powspominać minione lata. Przypomnieć sobie wyjazdy, ważne uroczystości i czas spędzony czas z najbliższymi. Dzięki fotografiom zdecydowanie częściej zdarza się mi wracać do wspólnych chwil.   Fotokalendarz to super propozycja na idealny prezent gwiazdkowy. Pprezent który z pewnością wywoła ogromne  emocje.

Zatrzymć czas — wspólne wspomnienia w fotokalendarzuSpersonalizowanie  fotokalendarza jest bardzo proste.   Z pewnością jego przygotowanie ułatwi umieszczenie wybranych zdjęć w jednym folderze, tak by podczas wgrywania nie trzeba było przeszukiwać pamięci komputera.  Warto zwrócić uwagę by zdjęcia pasowały do siebie tematycznie, były dopasowane  kolorystycznie.   *Uwaga…..zdjęcia powinny  być dobrej jakości.   

Fotokalendarze ze zdjęciami to z pewnością doskonały pomysł na prezent od serca.  Sama uwielbiam dawać i dostawać spersonalizowane prezenty takie jak np. fotokalendarz lub fotoksiążka. Nawet dziś zabieram się za przygotowanie fotoksiażki dla chrześnicy.  W tym roku postanowiłam zamówić je dużo wcześniej by nie wyczekiwać listonosza z przesyłką dzień przed świętami. W ubiegłym roku kalendarze trafiły do nas uwaga, dopiero 23 grudnia, dzień przed gwiazdką. Ależ byłam zła! Po pierwsze nawaliła firma, w której zamawiałam. Po drugie, było też w tym trochę mojej winy, bo trochę za późno wzięłam się za zamówienie. A jak wiadomo w grudniu to gorący okres na takie gadżety.

Jeżeli tak jak ja, lubicie sięgać pamięcią do wspaniałych chwil, które Was spotkały to pomysł na foto prezenty jest doskonały.  Z pewnością to idealny prezent na mikołajki, gwiazdkę i każdą inną okazję.

Jak Wam się podobają foto prezenty?  Czy gwiazdkowe prezenty macie już kupione, zamówione?   Co najczęściej kupujecie  w prezencie?

26 thoughts on “Fotokalendarz — idealny prezent na święta!”

 1. Taki kalendarzowy pomysł na zatrzymanie wspomnień jest bardzo sympatyczny, nie tylko raduje oczy przez cały rok, ale to również pamiątka na całe życie. 🙂

 2. Na Mikołaja to dzieci u nas dostają tylko słodycze w bucie. Prezenty są dopiero 24 grudnia. Ale jeszcze nie mam wszystkich. Masakra z tymi prezentami 😉 A takie foto kalendarze to super prezent dla dziadków. Moi raz taki dostali i byli mega zadowoleni.

 3. Fotojoker to świetna firma, własnie u nich zawsze wywoływałam zdjęcia 🙂
  Cudownie wyeksponowałaś swój fotokalendarz na zdjęciach!

 4. Zdjęcia to zawsze cudowny prezent, to tak jakbyśmy podarowali komuś wspomnienia. Tym bardziej cieszą jeśli są podane w tak rewelacyjnej formie.
  Super pomysł i przepiękne zdjęcia.

 5. My również robimy co roku w prezencie dziadkom fotokalendarze. Tym razem będą inne, bo już nie jeden wnusio, a dwóch 🙂
  Nie wiedziałam że można spersonalizować kalendarze adwentowe że słodkościami. Świetne są, choć nie wiedziałabym co później zrobić z pudelkiem-czy zostawić na pamiątkę czy wyrzucić. Szkoda by było. 🙂

 6. Tego typu prezenty na pewno zapadają w pamięć. Kalendarz po roku używania też nie idzie do kosza bo można w nim zapisywać ważne fakty z życia dziecka i pozostaje jako pamiątka na lata i później dziecko może do niego wracać. Świetny pomysł na prezent na Święta i to ponadczasowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *