II edycja akcji Kobiety dla Kobiety „Zmień siebie, daj siebie” za nami. Mogę napisać jedno, finalistki II edycji udowodniły nam, że ich wybór 10 maja 2019 roku był trafiony. Swoją ciężką pracą i poświęceniem walczyły o siebie i o zmiany w swoim życiu. Zmiany na lepsze. Swój udział w konkursie zgłosiło aż 180 kobiet, z których internauci ostatecznie wybrali 10 kobiet. Ostatecznie 4 z nich dostały szansę na udział w metamorfozie. Widząc to jak się zmieniły, wszystkie stały się bardziej przebojowe, pewniejsze siebie. Naprawdę nie sposób je porównać do tych kobiet sprzed kilku miesięcy. O pierwszej edycji możecie poczytać u mnie (tutaj).

Zmień siebie daj siebie

Akcja „metamorfoza”, czyli zmień siebie, daj siebie to początek zmian na lepsze. Dzięki Klaudii i Uli z Fundacji 3-4 Start – które są organizatorki metamorfozy Kobiety dla kobiety. Zmień siebie, daj siebie – dziewczyny mogły uczestniczyć w projekcie kompleksowej przemiany. Takie programy jak do tej pory mogłam oglądać tylko w telewizji, które pokazywały wizerunkowe metamorfozy. W przypadku projektu „Kobiety dla kobiety” znalazłam się w centrum tego, co się tam działo. Niby z boku, podglądając dziewczyny w social mediach i podczas wspólnych spotkań.

Od wyboru finalistek, czyli od 10 maja dziewczyny otrzymały harmonogram zabiegów, ćwiczeń, spotkań i warsztatów. Jeśli jesteście ciekawi relacji z wyboru zwyciężczyń, możecie ją zobaczyć na blogu Kinka tutaj oraz u Nieidealnej Ani. Oprócz tych wszystkich zajęć i zabiegów finalistki wzięły udział w 9 całodniowych warsztatach tematycznych, w których udział brały też półfinalistki, które nie dostały się do finału:

 • warsztaty biznesowe i aktywizujące dla półfinalistek – „Pomysł na firmę” z Lorem Pro Księgowość
 • „Warsztaty pracy z głosem” z Natalią Vince
 • Warsztaty „Spełniania marzeń” i wyznaczania celu @Katarzyna Targosz – znana pisarka, ambasadorka fundacji.
 • Warsztaty nauki robienia makijażu z wizażystką Orianną Rakowską Make up Room
 • warsztaty „W przestrzeni scenicznej mojego życia”, które poprowadziła aktorka filmowa i teatralna Karolina Chapko
 • Warsztaty „Ciałopozytywność – jak odnaleźć pozytywne spojrzenie na ciało w gąszczu oczekiwań i przekonań powszechnie panujących”. z psycholożką i seksuolożką Moniką Kowalczyk
 • Warsztaty Samoakceptacji i pewności siebie z ambasadorką, blogerką i autorką książki „Nieidealnik Sztuka szczęśliwego życia” Anią Chomiak
 • Warsztaty z coauchem Edytą Walęciak Skórka „Zaprojektuj się na sukces”
 • Warsztaty z Psycholog Dominiką Jarosz z wykorzystaniem narzędzi Points of You

Dziewczyny bardzo chętnie uczestniczyły w warsztatach. A wszystko po to by mogły wreszcie zrobić coś dla siebie. Zapraszam do obejrzenia filmiku, na którym zobaczycie sami jak dziewczyny zmieniły się podczas całej metamorfozy

Czasem zdarza się, że z jakiś powodów kobiety przestają dbać o swoje dobre samopoczucie i wygląd. Często zdarza się tak po traumatycznych wydarzeniach w życiu, po urodzeniu dziecka, po zdradzie lub rozstaniu. Często tez pojawia się depresja, która to wszystko potęguje. Powodów tak naprawdę może być bardzo dużo. I kiedy przychodzi moment, że każde spojrzenie w lustro dołuje, czas coś z tym zrobić. Z myślą o takich kobietach powstał kobietom projekt Zmień siebie, daj siebie. Poznajcie finalistki II edycji metamorfozy Kobiety dla kobiety. Zmień siebie, daj siebie:  Agnieszkę Feliks, Kasię Wolańską, Lucynę Zarembę i Marzenę Dubiel-Czech. Cztery wspaniałe kobiety, którym miałam okazję towarzyszyć podczas ich wyboru oraz podczas nagrana filmu promującego akcję Kobiety dla kobiety i na uroczystej gali.

 Efekty metamorfozy – dziewczyny przed i po

Przed Wami zdjęcia, na które chyba wszyscy czekaliśmy z zapartym tchem. Zdjęcie przed i po metamorfozie doskonale oddaje to jak bardzo zmieniła się każda z nich. Trochę nawet zazdroszczę im tej lekkości z jaką pozowały podczas sesji. Z pewnością jest to wynik ciężkiej pracy nad sobą i dużo większej pewności siebie. W każdym ich uśmiechu widać radość i chęć do życia. Wiem, że warto było zrobić coś dla nich, po kilku miesiącach ciężkiej pracy nad sobą widać niesamowitą przemianę, metamorfoza tchnęła w dziewczyny nowe życie. I tak trzymać moje drogie 🙂

„Zmień siebie, daj siebie” projekt który, wspierają gwiazdy

Gała finałowa akcji Kobiety dla Kobiety “Zmień siebie, daj siebie!” była podsumowaniem kilkumiesięcznej współpracy specjalistów z finalistkami konkursu akcji. Był to czas podsumowań zmian, jakie zaszły w finalistkach, oraz odsłona kalendarza charytatywnego, o którym pisałam w tym wpisie (zobaczcie). Bardzo się cieszę, że zostałam zaproszona do udziału w tym wspaniałym wydarzenia, zarówno w przygotowaniach do powstania kalendarza, dzięki któremu możemy zapewnić chłopcom pomoc i rehabilitację.

Wspaniale było jeszcze raz popatrzeć na gwiazdy wieczoru, czyli nasze finalistki, które po przejściu metamorfozy wyglądały jak milion dolarów. Spotkaniu temu przyświecał jeszcze jeden bardzo istotny cel charytatywny. Galę poprowadzili ją Karolina Chapko i Daniel Wieleba.

Podczas uroczystości odbyła się licytacja poprowadzona przez Tomasza Jacykowa. Tomek świetnie się spisał w swojej roli.

Celem licytacji było zebranie środków na rehabilitacje dwóch, chorych chłopców: Michałka i Filipka. Pomoc chłopcom potrzebna jest nadal, cały czas można pomagać, tak naprawdę liczy się każda złotówka by wspomóc ich leczenie i rehabilitację. Zachęcam oczywiście do zakupu kalendarza charytatywnego na 2020 rok z wspaniałymi kobietami, które zgodziły się wziąć udział w sesjach do niego. Dochód ze sprzedaży kalendarzy w całości jest przeznaczany na chorych synków Kasi – podopiecznej Fundacji 3-4 Start.

Kalendarz charytatywny na rok 2020 możecie kupić tutaj ➡ KLIK

Niezwykłą przemianę finalistek w apartamentach Hotelu Hilton Garden Inn Krakow Airport uwieczniła Iza Garbarz z Bellove. Dziewczyny wystylizowane przez Tomka Jacykowa oraz z pełnym wizażem zapewnionym przez utalentowaną Kasię z MusKatie zaprezentowały swoje nowe oblicze w niezwykle kobiecej.

Od lewej: Agnieszka Feliks, Kasia Wolańska – finalistki metamorfoz. OD PRAWEJ: Lucyna Zaremba, Marzena Dubiel-Czech – finalistki metamorfoz. W środku Ania Kołodziejczyk ze studia urody Dream Factory, która wykonała makijaż permanentny

Jak myślicie czy  gdybyście mieli możliwość chciałabyś wziąć udział w takiej metamorfozi

 

5 thoughts on “„Zmień siebie, daj siebie” projekt który, wspierają gwiazdy”

 1. Niesamowite i bardzo ciekawe przedsięwzięcie. Same znany finalistek wspaniale. Oby więcej takich akcji, a przede wszystkim więcej kobiet, które pragną dbać o siebie.

 2. No wygląda to naprawdę ekstra. Pełen profesjonalizm. Cieszę się, że mogłaś uczestniczyć w takim projekcie, dzięki czemu i ja poczułam choć trochę jego klimat. Cieszę się, że kobiety, które brały udział w metamorfozie to „zwykłe kobiety”, i kobiety w każdym wieku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *