Dziś propozycja świetnej książki i dla dzieci i dla dorosłych „Zaczarowany las” z Wydawnictwa Nasza KsięgarniaJest to książka wyjątkowa pod tym względem i nie ma tu barier wiekowych. Doskonale może sprawdzać się jako kolorowanka dla dorosłych, młodzieży i dla dzieci.

IMG_1771

Żaba bardzo spodobała się mojemu synkowi.

IMG_1781

Witajcie w zaczarowanym lesie! Znajdziesz tu niesamowite rysunki do wypełnienia kolorem, magiczne przedmioty i aż dziewięć symboli potrzebnych, by odkryć tajemnicę zamku. Naprawdę nie jest ważne, ile masz lat. Ta książka jest dla każdego. Jeżeli masz ochotę się o tym przekonać zapraszam na recenzje tej niezwykle ciekawej i tajemniczej książki.

IMG_1772

IMG_1774

Na obrazkach do kolorowania możemy szukać symboli które pomogą nam odkryć jej tajemnicę. A „Zaczarowany las” dzięki niepowtarzalnym malowankom przyciąga uwagę nie tylko nas dorosłych, nie również młodzieży, choć mój 2 latek pewnie też by nią nie pogardził. Ta kolorowanka naprawdę potrafi zaczarować chyba każdego.

IMG_1780

IMG_1773

Kontury obrazków są bardzo wyraźne a obrazki niezwykle ciekawe i jak już zaczniesz któryś z nich kolorować to nie przestaniesz póki go nie skończysz. Ja w książce odkryłam kilka swoich ulubionych. Np. żaba jak dla mnie rewelacyjna. Okładka również została zaprojektowana bez kolorów więc jeżeli tylko mamy ochotę nadać jej barw to nie krępujmy się i do dzieła. Wszystko w naszej głowie i dłoniach. Tak wiele zależy od nas samych i naszej wyobraźni! Mnie takie książki bardzo ale to bardzo rozluźniają, i wprawiają w niezwykle dobry nastrój. Kolorowanki zdecydowanie pozwalają mi się zrelaksować. Ja bardzo często koloruję wspólnie z synkiem i teraz mam moją i tylko moją kolorowankę.  Jeżeli i Tobie spodobała się ta książka to możesz ja kupić tu. Niebawem pochwale się nią na blogu jak już zostanie cała pokolorowana. Super zajęcie na długie jesienne wieczory. Jedyny minus to papier na jakim została ona wydrukowana, papier jest  gruby i dość dobry jakościowo, jednak nie jest biały tylko kremowy.

„Zaczarowany las”

Przełożyła: Joanna Wajs

Ilustracje: Johanna Basford

Rok wydania: 2015

Oprawa: Miękka

Liczba stron: 96

Format:  24X24Cm

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia

Cena katalogowa: 24,90 zł promocja 19,90zł

2 thoughts on “„Zaczarowany las” z wydawnictwa Nasza Księgarnia”

  1. Mam tą samą, jest cudowna. Czasem zamykam się w pokoju, mąż bawi się z synem, a ja maluje i czuję się jak mała dziewczynka. Świetna odskocznia od codzienności.
    Ps. Śliczny blog i będę tutaj częściej gościć 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *