Nie od dziś wiadomo, że jednym z najlepszych sposobów na naukę jest zabawa. Organizując czas wolny swojemu dziecku warto postarać się w ciekawy sposób rozbudzić jego naturalną ciekawość i wyobraźnię. Jednym z najbardziej inspirujących tematów jest przestrzeń pozaziemska. Klocki Mini Waffle Kosmiczna Baza gwarantują świetną zabawę, a przy okazji mają korzystny wpływ na rozwój malucha. Wyjaśniam, co je wyróżnia!

Klocki Mini Waffle Kosmiczna Baza – co to takiego?

Klocki Mini Waffle Kosmiczna Baza to zestaw składający się aż z 618 elementów. Każdy z nich ma kształt „kratki” (#), co umożliwia nietypowe łączenie poszczególnych części. Z ich pomocą da się stworzyć 4 różne pojazdy oraz dużą bazę księżycową. Samo budowanie jest pasjonującym zajęciem, a do tego gotowe budowle doskonale sprawdzają się jako rekwizyty podczas dalszej zabawy. Z dostępnych elementów jak najbardziej można również złożyć inne, samodzielnie wymyślone konstrukcje i obiekty.

Do klocków Mini Waffle Kosmiczna Baza dołączony jest praktyczny woreczek, który ułatwia ich przechowywanie i transport. Z jego pomocą można też prać całość w pralce w 30 stopniach. W ten sposób wyjątkowo łatwo dba się o czystość zabawki, która może łatwo ubrudzić się potem, jedzeniem, ziemią, farbkami itp.

Co wyróżnia klocki Marioinex Mini Waffle?

Klocki Marioinex Mini Waffle zostały pod każdym względem zaprojektowane w taki sposób, by były jak najbardziej przyjazne dzieciom w wieku 7+. Mają odpowiedni kształt, wielkość, a nawet kolory. Są wykonane z elastycznego, miękkiego, miłego w dotyku materiału. Zastosowane tworzywo sztuczne jest nietoksyczne, dlatego jest w pełni bezpieczne dla najmłodszych, a także dla środowiska. Zabawka podlega również w 100% recyklingowi. Do tego artykuł jest od początku do końca produkowany w Polsce, przez rodzime przedsiębiorstwo.

klocki wafle jakie wybrać

Wyjątkowy projekt i wykonanie klocków Marioinex Mini Waffle zostały wielokrotnie docenione przez znanych specjalistów. Produkt zyskał liczne wyróżnienia w prestiżowych konkursach, takich jak m.in. „Zabawka Roku” czy „Świat Przyjazny Dziecku”. Jury szczególnie chwaliło jakość produkcji, a także wyjątkowe zalety, jakie daje zabawa tymi nietypowymi klockami. Produkty posiadają certyfikaty potwierdzające ich bezpieczeństwo. Zostały również docenione i wyróżnione jako Lider Konsumencki i Lider Jakości w Biznes Trendy w Rzeczpospolitej jako Dobra Marka.

Dlaczego warto wybrać zestaw klocków Marioinex Kosmiczna Baza?

Zestaw klocków Marioinex Kosmiczna Baza na wiele sposób pozytywnie przyczynia się do rozwoju psychomotoryki. Samo układanie elementów pozwala trenować zdolności manualne, a także ćwiczyć precyzję, cierpliwość itp. Podczas takiej czynności dziecko musi się skupić, dlatego wewnętrznie wycisza się i uspokaja.

Nieograniczone możliwości rozbudowy, przebudowy oraz tworzenia zupełnie nowych konstrukcji skutecznie zachęcają chłopców i dziewczynki do zabawy. W ten przyjemny sposób mogą zupełnie popuścić wodze swojej fantazji. Dzięki temu stają się bardziej kreatywne, a także uczą się logicznego myślenia oraz rozwijają swoją inteligencję wizualno-przestrzenną. Wspólna zabawa klockami Marioinex Kosmiczna Baza jest też niezwykle ważna dla wzmacniania więzi oraz umiejętności społecznych.

Zależy Ci na tym, by Twoje dziecko zdrowo się rozwijało i w pełni odkrywało swój potencjał? Klocki Mini Waffle Kosmiczna Baza pozwolą mu eksplorować wszechświat i inne zakamarki jego wyobraźni. Podaruj swojej pociesze najlepsze jakościowo polskie zabawki, rekomendowane przez specjalistów!

Janek po raz pierwszy miał styczność z klockami waflowymi w przedszkolu. Uwielbiał z nich budować. Zazwyczaj też były one powodem do sporów bo wszystkie dzieci chciały się nimi bawić na raz.

Znacie te klocki? Czy Wasze dzieci lubią zabawki konstrukcyjne?

9 thoughts on “Wznieś się w kosmiczną przestrzeń z klockami Mini Waffle Kosmiczna Baza”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *