Troje przyjaciół  jest to sztywna książeczka kartonowa z Wydawnictwa MD Monika Duda. Obrazki w niej rozwijają wyobraźnię u dziecka, są bardzo kolorowe, ciekawe i interesujące. Jak już wcześniej pisałam książki z tej serii  są pięknie wydane  i maja ślicznie ilustracje. Książka Troje przyjaciół skrywa wielką tajemnicę i dzięki temu, że ją przeczytasz dowiesz się, co stanie się, gdy myśliwy przybędzie do lasu. Lasu w którym  żyje trójka wspaniałych przyjaciół: silny żółw, złoty jeleń i bardzo piękny kolorowy ptak. Co myśliwy zrobi, aby zaszkodzić tej wspaniałej trójce? Czy przyjaciele zdołają się ochronić i uciec przed …? Przed kim lub przed czym będą uciekali dowiesz się już jak przeczytasz książeczkę. Dowiesz się również czy ich przyjaźń przetrzymała próbę i przetrwała ciężki dla nich czas. Dowiesz się  również, jakie niespodzianki  przygotował im myśliwy. Zachęcam Cię do przeczytania a nie będziesz żałować. Proponuję wspaniałą i pouczająca opowieść. Opowieść o  szczerej i prawdziwej przyjaźni. Przyjaźni na dobre i na złe. Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej. Gwarantuje Ci, że Ty i Twoje dziecko nie będziecie się nudzili. Bo książeczki wciągają jedna po drugiej. A ja czytając ją wspólnie z moim synkiem i chrześnicą miałam aż wypieki na twarzy, bo przypomniały mi się czasy dzieciństwa jak to mi bajki czytała moja starsza siostra. I wspaniale było tak siedzieć pośrodku 2 szkrabów, którzy prawie na mnie weszli, bo każde z nich chciało obejrzeć obrazki. Czy ilustracje nie są przepiękne? Jak dla mnie wspaniałe.

IMG_8890

IMG_7721

Książka o przyjaciołach jest u nas ostatnio przeglądana  kilka razy dziennie. Tak jak pisałam recenzując  wcześniejsza książkę z tej serii dodatkowy jej atut to duży format i twarda oprawa. Książki są tak solidnie wydane, że prawie nie do zniszczenia przez mojego 2 latka, który wciąż je wertuje. Dzięki tej książeczce moje dziecko poznało takie zagadnienie jak przyjaciel i przyjaźń.Teraz wciąż chodzi i powtarza, że jego pluszowy  kotek jest jego przyjacielem. Dzięki tej książce mój 2 latek i ja gorąco dyskutowaliśmy na temat przyjaźni. Raczej ja mu tłumaczyłam a on słuchał i patrzył na mnie tymi swoimi cudnymi oczami. I miałam wrażenie, że wszystko rozumie.

IMG_7722 IMG_7723

Korzystając z ostatnich dni lata, całą naszą serię książek zabraliśmy nad jezioro. Był to bardzo sympatyczny wyjazd.

IMG_7920 IMG_7921

Jaś uwielbia ją przeglądać.

Teraz całą serię książeczek można  zamówić już za 24 zł  w super promocji   TU. Pamiętajcie że nadal możecie głosować która recenzja ma się ukazać następnym razem. Wszystkie tytuły znajdziecie na ostatnim zdjęciu w tym wpisie.

Ilustracje: Narong Pullngnem

Liczba stron: 14

Okładka : Twarda

 Wydawnictwo : Wydawnictwa MD Monika Duda

12 thoughts on “Troje przyjaciół”

  1. Super książeczki 🙂 widać, że zajmujące i do tego pouczające. Mamy kilkanaście tego formatu książeczek, u nas świetnie sprawdzają się podczas podróży bo poręczne i synek sam może je przeglądać. Troszkę już może się znudziły, więc w najbliższym czasie wypada się zaopatrzyć w nowe pozycje. A cena faktycznie zachęcająca 🙂

  2. o kolejna ciekawa propozycja. Coraz fajniejsze te książeczki. My wybieramy jako następną książeczkę „Chciwa wrona”. Ciekawe jaki tu będzie morał:)

  3. świetna seria i mądra …. muszę ją mieć dla Iwo i jeszcze 2zestaw dla Bruno bo niebawem ma urodzinkina ja jestem jego 2 mamcią – prezencik będę ieć załatwiony …i poprosimy -dla nas małpa i krokodyl – Iwo małpeczkę opanowała świetnie to bedzie miał radochę jak zobaczy – zaraz mu poczytam co w niej jest 😉 świetna recenzja 😉 Brawo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *