Mając w domu chłopaka w wieku 16 lat zawsze na każdą okazje czy są to urodziny, imieniny, mikołajki lub święta mam nie lada wyzwanie. Zawsze mam problem, co kupić młodemu. Oj ciężko teraz młodzieży dogodzić, ciężko. Biorąc pod uwagę jego pasje, zainteresowania, marzenia i wreszcie potrzeby zawsze staram się tak  wstrzelić z prezentami,  aby zrobić mu nimi przyjemność i niespodziankę. W tym roku poza torbą na treningi kupiłam mu karnet na zajęcia sportowe, na które bardzo chciał się zapisać kilkukrotnie mi o tym mówiąc. Więc marzenia się spełniają, choćby takie małe marzenia.

Torba sportowa na treningi.

Nike-Football-Club-Team-Hardcase-Large-Duffel-Bag-BA4874_001_Aa
Zdjęcie pobrane ze strony store.nike.com

Kolejną super propozycją bardzo wyjątkowa, jest  PERSONALIZOWANA MAPA PODRÓŻY NA PŁÓTNIE: ŚWIAT z zaznaczonymi miejscami, które odwiedził nasz młody podróżnik.

5284ad2b-5dd4-4037-a519-39672e1d1251
Zdjęcie pobrane ze strony mygiftdna.pl

Kolejna tez myślę, że pomysłowa propozycja to MONOGRAM – ETUI NA TELEFON

542d6ad6-1f3c-4395-b344-78782e1d1251
Zdjęcie pobrane ze strony mygiftdna.pl

Oczywiście dla nastolatka można zamówić trampki w szalonych kolorach. Szaleństwo na Conversy trwa.

Przechwytywanie

Bardzo duży wybór kolorowych butów znajdziecie w sklepie

http://trampki.sklep-luz.pl/.

Super pomysłem może być zegarek, u mnie Kacper ostatnio zaczął chodzić w zegarku. Młodzież już bardziej dba o swój wygląd i bardziej chce upodabniać się do mężczyzn.

1432416423-954
Zdjęcie pobrane ze strony dawanda.com

Następna moja propozycja, myślę że nie jednemu chłopakowi bardzo by się przydała to organizer na kable. Tak zwany Kablojad. Ta by wreszcie był porządek na biurku.

1426514656-236
Zdjecie pobrane ze strony dawanda.com

I dla chłopaków lubiących  stylową biżuterie bransoletka.

1413040084-16
Zdjęcie pobrane ze strony dawanda.com

Kupując prezenty nie róbmy tego ot tak sobie, zastanówmy się, co takiemu chłopakowi może się spodobać i przydać,  bo prezent, który zostanie kupiony na szybko bez zastanowienia i nie będzie dopasowany do młodego raczej go nie ucieszy a z pewnością będzie zalegał gdzieś na półce lub zostanie rzucony w kąt. Ja robię 2 wyjątki,  mojemu chrześniakowi  lat 17 i chrześnicy daję pieniądze lub bon zakupowy do sklepu. Super pomysłem może być bon np. do księgarni, np. Empiku.

Zdjęcie pobrane z helion.pl

Niestety nie znam na tyle ich potrzeb, by im sprostać, a tak sami mogą sobie kupić to co chcą.   A teraz mam pytanie do Was co Wy  byście dopisali do moich propozycji prezentowych dla nastolatka. Na mikołajki już prezenty dla Kacpra mam, ale na święta jeszcze nie, więc co mi poradzicie?

4 thoughts on “Propozycje prezentowe dla nastolatka.”

  1. Kablojad mnie rozwalił 😀 czego to ludzie nie wymyślą 😀 Też nic nie podpowiem, ale zgadzam się, że coś w kierunku zainteresowań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *