Fantastyczny widok za oknem mam od czasu jak na boisku przyszkolnym jakiś czas temu powstał Orlik, cudownie popatrzeć na biegających chłopców i dorosłych mężczyzn za piłką. Choć czasem za oknami bywa głośno to ja uwielbiam ten widok. W dobrych humorach mających jeden cel, strzelić gola. Super, że są jeszcze ojcowie, którym się chce wyjść z dzieckiem na bisko, wspierać i rozwijać jego pasję, bardzo często również swoją. Odciągnąć w ten sposób od komputera i wyrwać z sieci.

Ostatnio szukałam inspiracji na prezenty świąteczne i na mikołajki dla nastolatków i te propozycje zupełnie wyleciały mi z głowy. Moj chrześniak odkrył w sobie pasję gry w piłkę, i chyba rośnie nam zapalony piłkarz, zresztą jego tata a mój brat, który gra do tej pory bardzo go w tym wspiera. A ja, jako chrzestna postanowiłam zrobić mu niespodziankę i po ustaleniach z moim bratem postanowiłam, że kupie mu piłkę nożną plus ochraniacze na kolana. A, że Michał jest wielkim fanem FC Barcelona będzie to piłka z logo tego klubu.

Piłka Nike FCB Supporter’s Ball 

SC2699 739_1

 

Buty

749889 008_0

Koszulka

658785-740-PHSFH001-900

Komplet piłkarski FC Barcelona 

658709 740_1

Ochraniacze – Nagolenniki Nike FC Barcelona Mercurial Lite

Przechwytywanie

Bilet na mecz

images

Zdjęcie pobrane ze strony  opolskizpn.pl

No, bo jak zaskoczyć fana piłki nożnej jak nie tym, że można mu kupić piłkę do nogi, odzież sportową, koszulkę lub super buty do gry w piłkę. Jeżeli i Ty masz w rodzinie zapalonego piłkarza to więcej propozycji odzieży sportowej możesz znaleźć w sklepie http://futbolsport.pl/ Fantastycznym pomysłem może być też bilet na mecz Kadry Polskiej lub jego ulubinej drużyny.

4 thoughts on “Propozycje prezentowe dla małych i dużych pasjonatów futbolu.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *