Wreszcie ochłonęłam po spotkaniu które dodało mi skrzydeł i wiary w siebie.   O samym spotkaniu i o tym jak tam było pisałam już wcześniej. Mam nadzieje że było to moje pierwsze lecz nie ostatnie tego typu spotkanie. Już mogę zapisać  się na listę  uczestniczek następnego Blogowe Love.  Przy organizacji kolejnego spotkania  jestem gotowa pomóc. Spotkałam tam fantastyczne dziewczyny a spotkanie uświadomiło mi że istnieje jeszcze inne życie  niż tylko dom i dzieci. Z Poznania  wróciłam  z całą masą pomysłów na siebie i swojego bloga lecz nie tylko. A z czym jeszcze zobaczycie sami. Lecz nie o prezenty w tym spotkaniu chodziło. Choć niektórzy tak myślą.  Bardzo ładnie to napisała Karolina z bloga  Matki Polki Fanaberie  że „Ci jeszcze bardziej złośliwi twierdzą, że blogerzy tylko po nie chodzą na blogerskie spotkania, a gdyby ich nie było pies z kulawą nogą by się nie pofatygował”. Więc ja też Was musze zapewnić że nawet gdyby nie było tych wspaniałych gadżetów dla nas również bym na to spotkanie pojechała.

Wreszcie po zrobieniu zdjęć prezentów po raz drugi bo cała poprzednią moją  pracę  nad fotkami Jaś załatwił w oka mgnieniu, kasując ot tak sobie plik ze zdjęciami. Napisze krótko że radość  z prezentów była wielka, Jaś wybrał sobie co jego a resztę  pozostawił nam.

Masa pracy organizatorek czyli Paulina Grochowska z (Oli-Loli New Life ) oraz Joasia Pomianowska-Dziekanowska (Z filiżanką kawy)   którym zawdzięczamy tak fantastyczne prezenty i wspaniałe wspomnienia po spotkaniu. IMG_7079

Świetna bransoletka na rękę:)

IMG_7119

6

Chałwa przepyszna , jej smak czuje aż  do teraz. Nigdy nie jadłam chałwy w takim wydaniu. Pycha, mniam:)


IMG_7020

Kosmetyki dla całej rodziny. Bardzo ciekawa oferta.

IMG_7056

Przy ciągłych problemach skórnych Jasia takie produkty stały sią koniecznością tym bardziej  się cieszę z prezentu.

IMG_7065

11805858_868083779895786_1899516295_n

Odkrycie wśród firm kosmetycznych, maseczki rewelacja.

DSC_1382-84 (2)

Soczki marzenie połączenie jabłka z pomarańczą i mięta dla mnie bomba.

IMG_7025

Uwielbiam pigwę do herbaty a ta podbiła moje serce.

IMG_7006 (2)

IMG_7096

Kochamy wszystkie kubki, bidony , butelek raczej nie mieliśmy okazji pokochać. Ostatni nasz strzał z 10tkę z nuka bidon z Miki. Ale zainteresowanie tym cudeńkiem u Jasie było naprawdę duże. Jeszcze czeka na przetestowanie.

IMG_6999IMG_7003

IMG_7089

Mały Tulinek szybko znalazł swojego nowego właściciela.Zaiskrzyło między nimi od samego początku.

IMG_7069

Produkty od Ceba Baby znamy, używamy i polecamy. Pościel od nich marzenie.

IMG_7018

IMG_6995 (2)

IMG_6993

WYDAWNICTWO MUCHOMOR

IMG_6984

IMG_7082

Zainteresowanie książką było bardzo duże. Tramwaje, pociągi to cos dla Jasia. Przeczytana już kilkanaście razy teraz tylko czeka na recenzję na blogu. A to już niebawem.

IMG_7132

Z Waderem bawimy się świetnie i tez niebawem już na blogu cykl wpisów z ich zabawkami.

IMG_7036

Piękne świecące kuleczki dające miękkie światło przebijające przez bawełniany oplot, już nie mogę się doczekać jak do mnie dotrą . Niestety nie mogę pokazać ich na zdjęciu ponieważ dopiero wczoraj zdecydowałam się które spośród naprawdę niesamowitej ilości kolorów będą idealne do mojego wnętrza. Pojawi się oddzielna recenzja na ich temat za jakiś czas.

Na koniec uśmiech Jasia mówi sam za siebie. Podusia śliczna, bardzo milutka i wygodna jak widać aż by się chciało samemu do niej przytulić. Pozostałe prezenty również przypadły mu do gustu. Książki przejrzał od razu.  Z niektórych prezentów skorzystała  mamusia, smaczne kaski pożarł tatowy. Czyli wszyscy zadowoleni. A dziś właśnie skończyliśmy chałwę, i powiem szczerze że lepszej chałwy w życiu  nie jadłam.

Wszystkich  sponsorów  a jest ich naprawdę bardzo dużo możecie zobaczyć na plakacie:) Niesamowite zaangażowanie w zorganizowanie spotkania przez Paulinę  i Asię to praca przez kilka miesięcy.  A czy było warto, zdecydowanie tak. I   nie prezenty tu mam na myśli bo spotkanie mogło by się również odbyć bez nich i też było by dobrze. Choć nie powiem że buzia mi się nie cieszyła jak zobaczyłam te wspaniałe podarki którymi na spotkaniu obdarowały nas dziewczyny.

plakat blogowelove

10 thoughts on “Prezenty i Blogowe Love odsłona # 2”

  1. Dziękuje za miłe słowa. Słodziak tak, choć przy 2 pobudce w nocy myślę czasem zupełnie inaczej. Ja spotkanie z Wami choćby zaraz za moment, za chwilę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *