Żyją w naszych domach, mieszkaniach na strychach i w piwnicach. Chowają się w szafach pod łóżkiem lub w zakamarkach. Co zrobić, kiedy spotkasz takiego na swojej drodze? Można spróbować się z nim zaprzyjaźnić. Z tą encyklopedią pod ręką będziecie mogli dzielnie się rozprawić z najbardziej przerażającymi potworami, jakie możecie napotkać w swoim życiu lub je zakceptować! Potwory i spółka w całej swojej okazałości. Wierzycie, że takie istnieją, bo ja tak. Dlatego dziś zapraszam Was do przejrzenia Małej encyklopedii Domowych Potworów.

IMG_5399

IMG_5404

Zobaczcie sami, co ta tajemnicza opowieść kryje za tajemnicze stwory. Przeczytajcie w niej po trochu o każdym z nas. To książka o pokusach czekających na nas na każdym kroku. Mała encyklopedia domowych potworów to pokazanie w niezwykły sposób ludzkiego życia! To pokazanie za pomocą potworów zachowań, jakie towarzysza nam każdego dnia roku, potwory ujawniają nasze bałaganiarstwo i inne nasze wady. Doskonała prpozycja  dla przedszkolaka, nastolatka ale również dla dorosłych.

IMG_5401

IMG_5402

IMG_5403

 

„Mała encyklopedia Domowych Potworów” zawiera spis potworów obrazujących cechy charakteru, zachowania i zwyczaje. Oj ile takich potworów ja sama odkryłam w sobie. Jesteście ciekawi, jakie jeszcze potwory w tej encyklopedii znajdziecie i czego się o nich dowiecie. Omawiane przeze mnie wydanie zawiera w sobie tom I i II Małej encyklopedii Domowych Potworów. Świetnie się ją czyta i jest idealnym przykładem książka dla dziecka, aby pokazać mu, co można byłoby, poprawić jeszcze w swoim zachowaniu, analizując każdego potwora z osobna i jego wady.  Książka została uhonorowana  nagrodą.

 „Najpiękniejsze premiery książek dla dzieci 2016 roku”.

„Mała encyklopedia Domowych Potworów”
Tekst i ilustracje: Magda Wosik
Rok wydania: 2016
Oprawa: Twarda
Liczba stron: 96
Format: 22cm x 22 cm
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Cena katalogowa: 29,90 zł Promocyjna cena 23,90 zł

Przedział wiekowy: 3

12 thoughts on “Mała encyklopedia Domowych Potworów.”

  1. Ale czadowa książęczka 😀
    Można się nieźle uśmiać czytając nazwy potworów,
    a i przy okazji uświadomić ile w nas samych takich potworów mieszka 😉

  2. Świetna książka, chociaż moje dzieciaki już na nią za duże, to jednak sama chętnie zaglądam do publikacji w tym stylu, wracam do dzieciństwa. 🙂 Ilustracje fantastyczne! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *