Minimalistyczne, przestronne wnętrze to marzenie wielu osób. Niejednokrotnie trudno jednak o ograniczenie liczby mebli, jeśli w mieszkaniu urzęduje większa rodzina i zwierzaki. Jak stworzyć harmonijną, uporządkowaną przestrzeń, jeśli każdy centymetr zdominowały zabawki, akcesoria i bibeloty? Szafa przesuwna wstawiona do przedpokoju załatwi sprawę! Przeczytaj, jak wybrać najlepszy model.

Duża szafa przesuwna do małego przedpokoju

Wiele przedmiotów i mało miejsca – oto, z czym najczęściej muszą się mierzyć lokatorzy niskometrażowych mieszkań. Na szczęście projektanci mebli wychodzą naprzeciw ich potrzebom. Dusza szafa przesuwna to propozycja skrojona dla wszystkich osób przytłoczonych wielością rzeczy i ograniczonych niedużą przestrzenią. Choć może się wydawać, że duży wariant i mały przedpokój nie idą w parze, w rzeczywistości zalety szafy przesuwnej powodują, że nie ma dla niej lepszego miejsca niż część przechodnia mieszkania. 

Dzięki temu, że szafy przesuwne do przedpokoju nie potrzebują dodatkowego miejsca do otwierania drzwi, mogą uzupełnić nawet wąskie korytarze. Co więcej, jeśli front takiego mebla ozdobią lustra, spowodują one, że pomieszczenie optycznie wyda się większe. Wysoka szafa przesuwna z lustrem z wieloma półkami, drążkiem i szufladami w zupełności wystarczy do uporządkowania ubrań, butów, dodatków, akcesoriów itp. Nie będzie konieczne dostawianie komód, szafek na buty czy innych mebli, co zdecydowanie zwiększy ilość miejsca w małym przedpokoju.

Szafy przesuwne z lustrem – gdzie sprawdzą się najlepiej?

Lustro i szafa przesuwna to perfekcyjne połączenie – funkcjonalne i efektowne. Nowoczesne szafy przesuwne z lustrem wyglądają znakomicie, a w dodatku są niebywale praktyczne. W przedpokoju zdadzą egzamin celująco. Przed wyjściem będzie można rzucić okiem na przygotowaną stylizację, a wszystkie dodatki i galanteria będą pod ręką. W takiej szafie możesz schować nie tylko odzież wierzchnią i buty. Szuflady to miejsca stworzone dla past do butów, ściereczek do czyszczenia, szczotki do pastowania czy rolki do ubrań. Dzięki pojemnej dużej szafie przesuwnej wszystkie produkty do pielęgnacji możesz mieć w jednym miejscu i nawet tuż przed wyjściem szybko poprawić wygląd odzieży czy obuwia. Parasolka, czapki, rękawiczki czy inna galanteria też znajdą dla siebie kąt w takim funkcjonalnym meblu. Będą pod ręką, nawet jeśli w ostatniej chwili zdecydujesz się po nie sięgnąć. 

Co więcej, szafy przesuwne z lustrem oprócz praktyczności mogą pochwalić się efektownością. Lustrzana powierzchnia to patent na optyczne powiększenie przestrzeni. Dzięki niej nawet wąski przedpokój sprawi wrażenie przestronniejszego. Perfekcyjnie skomponowane, odpowiadające wszystkim oczekiwaniom szafy przesuwne mają w swojej ofercie Salony Agata – sprawdź, który model sprawdzi się w Twoim przedpokoju.

Szafy przesuwne do przedpokoju – uniwersalne i ponadczasowe

Co jeszcze przemawia za wybraniem do przedpokoju szafy przesuwnej? Bardzo istotnymi zaletami obok funkcjonalności, pakowności i efektowności są ponadczasowość i uniwersalność. Rozsuwane szafy nie wychodzą z mody, a dzięki różnym rodzajom frontów można je dobrać do pomieszczeń w różnych stylach. Nawet jeśli przemeblujesz mieszkanie, możesz szafę z przedpokoju wstawić np. do pokoju dziecka i będzie się tam sprawdzała znakomicie. Drzwi nie są otwierane, więc nie obijają się, zawiasy nie ulegają uszkodzeniu i w zasadzie w przesuwnym modelu niewiele może się zepsuć. Zakup szafy przesuwnej do przedpokoju to inwestycja na lata, która nie ma terminu ważności.

*wpis reklamowy dla Agata Meble

3 thoughts on “Dlaczego szafy przesuwne to najlepsze rozwiązanie do przedpokoju? Sprawdź, jakie są ich zalety!”

  1. Zawsze myślałam, że duże szafy przesuwne są przeznaczone tylko dla dużych pomieszczeń, ale teraz widzę, że to idealne rozwiązanie do małych przedpokojów. 😉

  2. Zgadzam się, szafy przesuwne są uniwersalne i ponadczasowe. Myślę, że to inwestycja na długie lata, a ponieważ są tak funkcjonalne, na pewno ułatwiają utrzymanie porządku w przedpokoju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *