Zbuntowany słoń  to kolejna propozycja dla małych czytelników z Wydawnictwa MD Monika Duda.. Jak wszystkie pozostałe książki z tej serii jest ona kartonowa. Z pięknymi ilustracjami, wzbudzającymi zainteresowanie u dziecka. My rodzice w naszym życiu często spotykamy się z buntem naszych dzieci, i musimy się z tym zmierzyć. Tak samo to wygląda u zwierząt. O tym właśnie jest ta książka. W książce opisana jest historia pewnego słonia, który za nic miał słowa starszych i nie słuchał się ich wcale. Aż pewnego dnia oddalił się od swojego stada. Co się z nim potem stało, tego dowiecie się już z książki. Napisze Wam tylko w wielkiej tajemnicy, że złośliwy słoń, pewny swojej wielkiej siły zabija pisklęta ptasiej matki Sai. Czy ptak będzie w stanie ukarać ogromnego słonia? I kto mu w tym pomoże?

Przeczytaj, aby się dowiedzieć jak było naprawdę. Jeżeli jesteś ciekawy jak potoczą się dalsze losy małego buntownika to zapraszam do lektury. Czytając ją z Jasiem zadawałam mu pytania czy słoń  się dobrze zachował, czy był grzeczny? I fajnie sobie na ten temat dyskutowaliśmy. Czytając wspólnie z maluchem nauczysz go jak powinno się zachowywać. Jak postępować aby nikogo nie krzywdzić. Pokażesz mu poprzez losy słonia, że powinno się słuchać starszych.

IMG_8891 IMG_7712 IMG_7713 IMG_7714

IMG_7793 IMG_7795

IMG_7797

IMG_7922

 Tak go zmęczyły przygody słonia, że aż zasnął:)

IMG_7715

Cała seria jest niezwykle ciekawa i godna polecenia. Książeczki te czyta się z wielką przyjemnością. Mam nadzieję, że choć trochę Was zainteresowałam całą serią o zwierzętach. Mam nadzieje, że Wam się też one podobają? Jeżeli tak to zawsze możecie zajrzeć na stronę wydawnictwa i zamówić całą serie lub wybrane przez siebie pozycje z tej serii. Jest ich aż osiem, więc wybór jest spory. Myślę, że każdy wybierze coś dla swojego malucha. Teraz macie możliwość kupienia ich w rewelacyjnej cenie, koszt jednej książki to tylko 3, 40 zł za sztukę. Zamówić ja możecie TU.

Która następna książeczkę chcecie zobaczyć na blogu ? Czekam na głosy.

http://www.wydawnictwomd.pl/galerie/z/zestaw-ksiazeczek-bajki_671.jpg

Zbuntowany słoń

Ilustracje: Katika Krachaisri

Liczba stron: 14

Okładka: Twarda

 Wydawnictwo : Wydawnictwa MD Monika Duda.

8 thoughts on “Zbuntowany słoń”

  1. oo naprawdę światny zestaw , i bajecznie kolorowy , zapewne i Iwo by się zakochał i wskazywał paluszkiem po kolei zwierzątka … ja się zakochałam

  2. Jaki Jasiu ma piękny pokój i naklejki w zwierzątka. Super sprawa:) gdzie takie można kupić? My następne poprosimy Małpa i krokodyl.

  3. Te książeczki są genialne. Od razu przypadły mi do gustu po pierwszej Twojej recenzji. I tak od samego początku czekamy na recenzję Małpy i Krokodyla. Nie było, więc moze uda nam się wygrać tą książeczkę i samemu ją przeczytać. Moja córcia uwielbia książki. Oczywiście każdą nową musi sama najpierw obejrzeć i spróbować ją ugryźć czy zjeść. Ale po każdej takie próbie przynosi ją do mnie i oglądamy obrazki oraz czytamy. Szukam dla córci książek troszeczkę innych niż te zwykłe bajki. Takich z morałem, z naśladowanie dźwięków czy pisanych wierszem i rymowanych. Chciałabym żeby jej biblioteczka chociaż troszkę była podobna do Jasia księgozbioru. Macie naprawdę niektóre pozycje bardzo ale to bardzo ciekawe. Kilka już podpatrzyliśmy i sami czytamy:) czytanie sprawia nam ogromną przyjemność taka chyba jak i Wam:)

    Z przyjemnością biorę udział w konkursie
    https://www.facebook.com/ania.winiarska.58
    Ania Baran

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *