Jak co roku, pod koniec listopada i w pierwszych dniach grudnia, pojawia się ten sam dylemat. Jaki prezent kupić na Mikołaja dla najbliższych naszemu sercu osób. Chcąc pomóc Wam w podjęciu wyboru, chciałabym zaproponować Wam prezenty, które na długo pozostaną w pamięci obdarowanego. Sama jakiś czas temu wykorzystałam swój prezent, który Mikołaj przyniósł mi w ubiegłym roku, i powiem szczerze dawno nie cieszyłam się z prezentu jak w ubiegłym roku. To był wspaniały prezent, którego nie spodziewałam się absolutnie, a jednocześnie ucieszyłam się, że mąż mnie tak zaskoczył.

Przed nami gorący czas przygotowań do świąt Bożego Narodzenia, szaleństwa zakupowego i wymyślania prezentów  dla najbliższych. Może warto dyskretnie, podpytać o marzenia naszych najbliższych i pomóc im je zrealizować? Nie znam osoby, która by nie marzyła no o zrobieniu czegoś szalonego. Czy to będzie skok ze spadochronem, skoku na Bungee, lub zwykły zjazd tyrolką?  Podaruj emocje-nietypowy, prezent na mikołajki, lista nietypowych prezentów na mikołajki   już gotowa.

Nietypowy, prezent na mikołajki, czyli jaki?

Podaruj emocje-nietypowy, prezent na mikołajki, czyli jaki? Chodzi o niezapomniany prezent, czyli właśnie taki który na długo pozostanie w naszej pamięci. Myślę, że prawie na każdą okazję otrzymujemy w prezencie kosmetyki, ubrania, książki lub inne praktyczne i przydatne gadżety, jednak ja mam na myśli tu zupełnie coś innego.

Tylko pamiętaj, by zawsze być sobą i nie bać się mówić tego, co myślisz, albo tego, by głośno marzyć.

J.A. Redmerski  (z książki – Na krawędzi nigdy)

Podaruj emocje-nietypowy, prezent na mikołajki

Oto moja top lista nietypowych prezentów na mikołajki. Spośród pomysłów na nietypowy, prezent na mikołajki, moje typy to:

Lot szybowcem– mam to już a sobą i widziałam odrobinę zazdrości w oczach mojego mężusia, kiedy wsiadałam do maszyny w uprzęży i gotowa do lotu. Poważnie, była to dla mnie niesamowita przygoda i do dziś uśmiech pojawia się na mojej twarzy, kiedy sobie o tym przypominam.

Skok ze spadochronem-zdecydowanie to moje marzenie, to i latanie w tunelu aerodynamicznym! To musi być niesamowite doświadczenie. Skok ze Spadochronem– to moje ogromne marzenie. Wiem, że mój mąż też o tym marzy.  Dla nas nie liczy się mieć, ale przeżyć.

SPA-tu możemy poszaleć i samemu również skorzystać z takiego prezentu. SPA będzie idealnym prezentem dla zmęczonych i zapracowanych. Może to być pakiet zabiegów relaksujących, masaż dla dwojga, relaks we dwoje, bez dzieci w jakimś miłym miejscu, o tym chyba marzy każdy z nas. Myślę, że ta opcja będzie doskonałym prezentem mikołajowym a pomysł, spodoba się nie tylko paniom, ale również panom.

 

Lot balonem– to musi być niesamowite uczucie unosić się w powietrzu, oglądając z wysokości pobliską okolicę. Taki małe marzenie z dzieciństwa. Choć sama nie wiem skąd się ono u mnie wzięło.

Escape room-pokój zagadek to coraz bardziej popularna i ciesząca się zainteresowaniem rozrywka. To niezwykła przygoda, która angażuje szare komórki w zależności od tematyki od horroru, do filmu szpiegowskiego. To świetna forma spędzenia ciekawego wieczoru w gronie przyjaciół lub bliskich Ci osób. Niesamowite emocje i świetna zabawa to najlepszy prezent dla przyjaciela czy ukochanej osoby, którego długo się nie zapomni. Moi znajomi byli zachwyceni.

Dla dzieci-Podarować emocje możesz również dziecku, do wyboru masz park linowy i przygodę na wysokości, quady dla dzieci, gokarty  i inne atrakcje dla najmłodszych, które nie mogą usiedzieć w miejscu i potrzebują nowych wyzwań.

Nie rezygnuj z marzeń.(…) Nigdy nie wiesz, kiedy okażą się potrzebne.

Carlos Ruiz Zafón – Cień wiatru

Jakie zalety mają takie wyjątkowe prezenty?

Najważniejszą ich zaletą jest to, że szybko lub wcale się ich nie zapomina.  Taki wyjątkowy prezent, ma dodatkowe zalety, jest mały, zapakujesz go w dowolną kopertę, jego ważność to aż 12 miesięcy, sama swój wykorzystałam 10 miesięcy po tym jak go otrzymałam. Niestety z różnych przyczyn kilka razy go przekładałam, ale to nie był problem. Więc jeżeli wiesz, że osoba, dla której poszukujesz prezentu, skrycie o czymś marzy, może warto się skusić na taką formę prezentu. Myślę, że z bardzo bogatej oferty, każdy znajdzie coś dla siebie. Często też nie jesteśmy pewni, czego potrzebują nasi bliscy, dlatego nie możemy zdecydować się, co kupić. Więc mamy pole do popisu.

Dla wyjątkowej osoby zamów wyjątkowy prezent na mikołajki! Podaruj swojej drugiej połówce oryginalny prezent. Podaruj emocje-nietypowy, prezent na mikołajki a gwarantuję Ci, że na pewno pochwali się nim swoim znajomym!  Wszystkim miłośnikom adrenaliny i niebanalnych form spędzania wolnego czasu polecam prezenty w postaci ekstremalnych przeżyć. Sam tego doświadczyłam, w tym roku również byłam grzeczna, list do Mikołaja napisałam, więc kto wie?

Jeśli sam nie wiesz, jaki prezent lub przeżycie ucieszy najbardziej?, podaruj voucher na prezent i ciesz się chwilą, a osoba obdarowana niech swój prezent wybierze sobie samodzielne. Które z tych propozycji spodobały Ci się najbardziej? Czy jest coś o czym skrycie marzysz, ale nigdy nie było okazji, by zrealizować to marzenie?

*Prezenty, o których wspomniałam oraz zdjęcia pochodzą ze strony https://katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-na-mikolajki

*Zdjęcie tytułowe  i ostatnie  https://pixabay.com/pl

26 thoughts on “Podaruj emocje-nietypowy, prezent na mikołajki”

  1. Szkoda tylko, że większość z tych opcji, np. dziecięcych nie nadaje się na grudzień 😀

    Jakiś spektakularny lot albo skok chciałam zafundować mężowi na trzydziestkę, ale panikował na samą myśl, więc sobie darowałam 🙂

  2. Mojemu panu i władcy dostanie się lot w tunelu aerodynamicznym i kamerka sportowa bo wyrwałam na black friday na morelach :D:D x10 lamax za 700zł 🙂 tunel w sumie też w promocji trafiłam 🙂 a chodziło mu to po głowie od dawien dawna więc się ucieszy! <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *