Skoro obchodzimy dzień mamy niech i ojcowie w tym dniu poczują się niezwykle ważni. Skoro my  26 maja oczekujemy od naszych dzieci kwiatka , laurki małego upominku to postarajmy się by nasze dzieci w dniu Taty nie zapomniały . Przecież to z reguły ojcowie w nasze majowe święto organizują z dziećmi niespodzianki dla nas .Więc jest pora się odwdzięczyć. Wystarczy odrobina chęci , dziecko do pomocy i gotowe:)

My dla naszego tatowego kupiliśmy kubek z wąsem. Takie nasze wąsiaste klimaty. Oczywiście po raz kolejny zrobiliśmy serduszko z Baby Art. Rewelacyjna zabawa , niekłopotliwa i odpowiednia dla niespełna 2 latka. Z produktów tej firmy przygotowywaliśmy już wcześniej łapkę  na dzień babć i na dzień dziadka:) Oczywiście co z tego zrobimy zależy od naszej inwencji twórczej. My zbieramy odciski raczek , zapisujemy na nich datę  i potem porównujemy jak szybko rośnie Jaś:)

IMG_0606IMG_0611IMG_0613

IMG_0639

Na koniec tatko dostanie kubeczek i  jeszcze słodkie buziaki i dobrą  kolacje :)A ja mężu kochany wiem że czytasz moje wpisy. Więc w imieniu naszego synka i drugiego mojego „naszego”  syna któremu na co dzień zastępujesz ojca .Choć nim nie jesteś i nigdy nie będziesz.  Bardzo ale to bardzo dziękuje Ci za wszystko co dla nich robisz. Za czas który im poświęcasz , za pranie prasowanie i sprzątanie. Za umyte okna i obiadki które dla nich robisz. I ogólnie za to że jesteś wspaniałym ojcem i mężem .

IMG_5412 IMG_5413

 A Wy kochani jakie niespodzianki macie przygotowane dla Tatusiów. Pochwalcie się co przygotowaliście 🙂

11 thoughts on “Dzień Taty w naszym wydaniu:)”

  1. Piękny prezent! My kupiliśmy koszulkę „najfajniejszy Tata na świecie” a jak starszy syn wróci z przedszkola upieczemy pyszny torcik z truskawkami i będziemy świętować ♡

  2. „za pranie prasowanie i sprzątanie. Za umyte okna i obiadki które dla nich robisz” – można takiego na allegro kupić? Ok nie będę grzeszyła, mój też pomaga w sprzątaniu jak powtórzę prośbę po raz 10 (kiedyś czuł się w obowiązku) i pranie sam zrobi, ale z żelazkiem widziałam go tylko raz 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *