Urządzając kącik dla Jasia  po zmianie łóżka na większe bardziej dorosłe postanowiłam, że nad jego łóżkiem zamieszkają sowy. Nadarzyła się ku temu super okazja, bo w konkursie na Zabawkowicz udało mi się takie wygrać śliczne naklejki. Wygrana była za hasło konkursowe, które spodobało się jury. I nasze „Magiczne drzewo” robi bardzo duże wrażenie na gościach, którzy do nas przychodzą. A dla mnie jest super tłem do zdjęć i dzięki nim cudnie wygląda Jaśkowy kącik. I nie raz dostawałam od Was maile z zapytaniem, co to za naklejki nad Jaśkowym łóżkiem z jakiej firmy. Są to naklejki wielokrotnego użytku z  RoomMates „Leśne drzewo”. Przy ich pomocy można zmienić kącik naszego malucha nie do poznania. Ja jestem cały czas w nich zakochana. Pamiętam też, że był moment,  w którym zastanawiałam się nad zamówieniem tapety na wymiar do Jasiowego kącika z tym, że nie miałam do dyspozycji całego pokoju i pełnej ściany tylko jakąś część naszego pokoju.

IMG_9449

IMG_8217

zdjęcie pobrano z patalonia.pl
zdjęcie pobrano z patalonia.pl
archiwum.allegro.pl
archiwum.allegro.pl

I kolejne naklejki dla miłośników sówek.

patalonia.pl
patalonia.pl

I ostatnia nowość z Room Masters słynna żyrafka Sophie. Idealna zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Szkoda, że wcześniej jej nie było.

patalonia.pl
patalonia.pl
wonder-toy.com
wonder-toy.com

A może coś w stylu marynarskim.

źródło: milvai.pl
źródło: milvai.pl

A teraz kilka propozycji fototapet.

400_F_33902265_IQr6sV10B0qQuXVg7mMGeOiSULcXEj5M 400_F_50740675_AqL86w4sRitrsQrp5mFnmqZuub56W85X 400_F_60264770_r2VVEwiOksh3FdJfeuaCmsLhYLyfyP6g 400_F_60309700_UmPTd0dzvo8xHZgyirFMQ11RDsI2CbvW 400_F_88174203_mg5DQX8GxnA2F38w7uDEUpyb6lSNo7uR

Wszystkie zdjęcia fototapet pobrane ze strony http://fototapetynawymiar.com/

Mogę tylko napisać,  że naklejki te z nad Jaśkowego łóżeczka były przeklejane już 2 razy i nic się z nimi nie stało. Jak dla mnie rewelacyjna  jakość? Choć niektóre fototapety też łapią za serce. Mnie zdecydowanie urzekła ta z kotkiem, piękna i wiem że Jaśkowi pewnie tez by się spodobała. Pozostałe fototapety trochę za pstrokate i raczej nie w moim klimacie. A Wam, co bardziej przypadło do gustu, naklejki wielokrotnego użytku czy fototapety?

18 thoughts on “Naklejki na ścianie w dziecięcym pokoju.”

  1. Poważnie mogłaś je przekleić? Ja mam u Hani kotki, które naklejaliśmy ponad godzinę, męczarnia to była. I żal mi tej naklejki bo przy malowaniu się trzeba będzie jej pozbyć. Podobnie z drzewem miarką i imionami. Jedna literę dzieci odkleiły już nie było mowy, żeby się trzymała.

    1. Tak, jak znajadę zdjęcie jak było i wcześniej to Zamieszczę. N samym początku buło od samej podłogi bardziej na środku ściany, a potem stwierdziłam że przy tym nowym łóżku dobrze będzie jak będzie nad łóżkiem , tak żeby było widoczne.

  2. Jestem właśnie na etapie małego remontu pokoju mojego synka (2l.) i szukam fajnych dodatków. Sowy na drzewie mnie urzekły i zastanawiam się mocno czy by ich na łóżkiem nie nakleić 😉 Bardzo ładnie się prezentują na ścinanie.

  3. My też mamy naklejki ale większość odchodzi na brzegach. Niunia do kilku się dopadła i odkleiła, przykleić się ponownie nie dało a po jednej to została biała plama na zielonej trawce (odeszła z farbą).. Przyznam, że moje sama mam ochotę zerwać 😉

    1. Piękne , jak ktoś lubi takie klimaty to można się zakochać. U nas szał na sowy i zwierzaki. Mam jeszcze jeden zestaw naklejek ale czekają na naklejenie, ale to dopiero po malowaniu. Już mam pomysł gdzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *