Magiczne Ogrody w Janowcu. Ta niezwykła kraina została stworzona w oparciu o baśniową historię.  Magiczne Ogrody  zafascynują nie tylko Twoje dziecko, ale na pewno całą rodziną spędzicie tam wspaniałe chwile. My wybieramy się tam już w niedzielę, aby przeżyć niezapomnianą przygodę i znaleźć się w krainie baśniowych postaci. Zapraszam również Was do Baśniowej Krainy, którą chcę Ci dziś pokazać, która jest magiczna i istnieje naprawdę.

Możesz zakupić bilety w kasie na miejscu lub online, wtedy nie stoisz przy kasie. A może masz ochotę wziąć udział w naszym konkursie, który wspólnie z Magicznymi Ogrodami dla Was przygotowałam? Do wygrania w konkursie jest rodzinny bilet do Magicznych Ogrodów!

magiczne_ogrody_mordol_dzieci-855x571

Jeżeli masz ochotę do końca września wybrać się całą rodzinę na cudowną wycieczkę w okolice Janowca i Kazimierza Dolnego oraz odbyć i bajeczną wycieczkę do świata baśni to ten konkurs jest dla Was? Magiczne Ogrody otrzymały Certyfikat Najlepszego Produktu Turystycznego w 2015 roku! Według internautów to najlepsza atrakcja turystyczna województwa lubelskiego dla całych rodzin!

Świat Magicznych Ogrodów czeka również na Was a wszystkie atrakcje zapewnione są w cenie biletu! Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Magiczne Ogrody-Konkurs, zabierz bliskich do świata baśni

Magiczne Ogrody-Konkurs, zabierz bliskich do świata baśni

Kochani mam do Was fantastyczną zabawę i cudowna nagrodę.   Nagrodą jest 4 osobowe zaproszenie do  Magiczne Ogrody   ,  ważne do 30 września 2017 roku. 

Czas trwania konkursu: 30.08.2017-03.09.2017 godz. 23:59

 Pytanie konkursowe: 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy, wymyśleć hasło reklamowe dla Magicznych Ogrodów, które będzie zachęcało do odwiedzania tego miejsca. Nie koniecznie im dłuższe tym lepsze, ale musi być wyjątkowe.

Miłej zabawy, i zapraszam do tworzenia! Odpowiedzi możecie udzielać na fb-tu lub w komantarzu na blogu pod tym wpisem.

Czas trwania konkursu 30.08.2017-03.09.2017 godz. 23:59

Zasady są bardzo proste:

 1. Miło mi będzie jak na fb polubisz   Jaśkowe Klimaty  i  Magiczne Ogrody
 2. Miło mi będzie jak polubisz  i udostępniasz  PUBLICZNIE post z plakatem konkursowym na fb a pod postem z   plakatem konkursowym  na fb  zaprosisz do zabawy  znajomych.
 3. Jedna osoba może dodać tylko 1 zgłoszenie.
 4. Organizatorem konkursu jest blog Jaśkowe Klimaty a sponsorem nagrody Magiczne Ogrody
 5. Wyboru spośród zgłoszeń dokona właścicielka bloga Jaśkowe Klimaty
 6. Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej do  5 września
 7. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu przez Uczestnika.
 8. Konkurs organizowany jest na terenie Polski.
 9. Uczestnikiem konkursu może być osoba, która ukończyła 18 lat.
 10. Uczestnik, który zwycięży, w celu uzyskania nagrody powinien podać dane do wysyłki. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z konkursem.
 11. Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook nie sponsoruje i nie uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencji przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.

images

My już niebawem, bo w najbliższą sobotę wyruszamy do Kazimierza Dolnego i do  krainy porośniętej setkami kwiatów, drzew i krzewów. Magiczne Ogrody, stają otworem również przed Wami, warto zagrać o bilet wstępu do pięknej scenerii, bajecznych widoków i tysiąca barw  wokół. Myślę, że w tej scenerii doskonale odnajdują się nie tylko najmłodsi.

Może ktoś z Was był już w tej magicznej krainie,  jakie wrażenie po pobycie tam?

Nagrody wędrują do:

DariaR

Magiczne Ogrody – wędrówka po dziecięcym świecie marzeń!

Ewa D-ska 

Magiczne Ogrody……magia dzieciństwa do której wrócisz nie raz.

Jeżeli jednak do 30 września nie skozystacie z zaproszeń , dajcie cnać damy kmuś innemu by się nie zmarnowały a dla Was moż ezałatwimy wejściówki w przyszłym roku. Co Wy na to?  Czekam na kontakt 2 dni  🙂

 Gratuluję pięknie.

20 thoughts on “Magiczne Ogrody-Konkurs, zabierz bliskich do świata baśni”

 1. Potrzebujesz chwili oddechu od pracy i obowiązków, chcesz spędzić wyjątkowe chwile z bliskimi?
  Bajkowy świat dziecka jest znów dla Ciebie dostępny , wróć do świata magii – odwiedź Magiczne Ogrody.

 2. Magiczne Ogrody
  Bajeczne Widoki i Przygody Czas
  Przeniosą i Dużych i Małych
  w BAŚNIOWY ŚWIAT Tysiąca Barw <3
  Tu nawet Dorosły poczuje się jak Mały Skrzat

 3. Dzięki wielkie za podpowiedzi! Czasami człowiek siedzi i trudzi się nad rozwiązaniem problemu, a tu wystarczy załączyć komputer i tak wiele odpowiedzi w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *