Lista życzeń na rok 2016 rok.

Balicek-Novy-rok

zdjęcie z geocaching.com

Będę szczęśliwa.

Znajdę prace, która będzie dawała mi satysfakcje i pozwoli mi nieźle zarobić.

Zapiszę się na kurs fotografii – to moje marzenie od lat. Może możecie mi coś polecić w tym temacie.

Rozwinę bloga, własna domena, nowy wygląd, zmiany i jeszcze raz zmiany, mam nadzieje na lepsze.

Zadbam o siebie i swoja kondycję, siłownia, trochę więcej ruchu, może basen.

Będę żyła marzeniami, i powoli je spełniała bo przecież życie pozbawione marzeń jest nudne.

A teraz pora na krótkie, podsumowanie ubiegłego roku. 

 W lutym 2015 roku przeniosłam bloga na WordPressa a na blogu pojawił się pierwszy wpis. Potem starałam się już pisać w miarę regularnie, jednak sytuacja diametralnie zmieniła się w lipcu p spotkaniu Blogove Love w Poznaniu, które zorganizowała Paulina z bloga Oliloli-newlife.com i Asia z bloga Zfilizankakawy.pl. Dziewczyny po raz kolejny jeszcze raz wielkie dzięki. Dzięki Wam poznałam naprawdę cudowne dziewczyny i mam nadzieję, że nasza znajomość i w sieci i w realu przetrwa lata.

Dzięki temu, że piszę bloga mogłam uczestniczyć jeszcze w kilku kolejnych spotkaniach blogowych, każde inne, ale dające nowe spojrzenie na świat i na to, co ja robie w sieci. Ale świat blogosfery to nadal dla mnie wielki ocean niespokojny, być może ocean możliwości przeze mnie niewykorzystanych, choć przebić się z tak maleńkim, blogiem jak mój jest ciężko. Mogę Wam tylko napisać , że osoby, które są ze mną od samego początku, oraz Ci, którzy są od niedawna bardzo mnie wspierają i nakręcają do pisania. Zdarzyło sie  kilka razy w ubiegłym roku miałam ochotę rzucić to w cholerę. Ale mi przeszło

Bo Wasza obecność na fp i na blogu, każdy zostawiony komentarz mi na to nie pozwalał. Bardzo Wam dziękuje za to, za wsparcie dla mnie w trudnych chwilach minionego roku, oraz za to, że ze mna jesteście. Dlatego piszę, i mam zamiar to robicć dalej. Pisze trochę dla siebie, dla mich synów i przedewszystkim dla Was drodzy czytelnicy. Po latach pewnie będzie to dla mnie wspaniała pamiątka w sieci. A Wszystkie Wasze komantarze są dla mnie bardzo cenną wskazówką, co mam robić by było jeszcze lepiej. Ni raz czytajac Wasze opinnie buzia usmiechała mi sie od ucha do ucha, choć i zdarzały się sytuacje, w których musiałam pokłonić sie przed Wami i przyznac Wam racje, że coś poszło nie tak. Dziękuję Wam za każdy z nich, bo dzeki nim wiem że jesteście i mnie czytacie. A moge Wam napisać ze dla blogera, każdy komentarz jest na wagę złota. To zapłata dla nas za czas poświęcony na pisaniu, obrabianiu zdjeć i za nieprzespane czasem noce.

Blog stał się dla mnie odskocznią i trochę takim drugim światem, można by powiedzieć życiem w sieci tam gdzie ja mam swoje miejsce. Wiadomo, że nic nie robi się samo, każdy napisany tekst, wstawione zdjęcia, recenzja to naprawdę bardzo dużo czasu, ale wiedząc, że dla osób, które chętnie mnie czytają, wracają do nas, szukają u nas odpowiedzi na pytanie, które rodzą im się w warto to robić dalej. Dlatego postanowiłam, że będę to robić dalej. Pomimo, że trzeba mu poświęcić mnóstwo czasu chcę to robić dalej? Dlatego moja prośba do Was, bądźcie ze mną, wspierajcie, a kiedy trzeba zwrócić uwagę jak zrobię coś źle zwróćcie.

Dziekuję Wam kchani za cały rok 2015.  I zapraszam do aktywnego uczestniczenia w  rozwoju mojego bloga, a na pewo w tym roku pojawi się na nim jeszcze więcej ciekawych treści, propozycji zabaw z dziećmi, recenzji oraz  konkursów,  które wiem, że bardzo Wam sie podobają. Proszę Was również byście napisali do mnie o czym chcecie czytać w tym roku, jakich wpisów ma być więcej i na jaki temat? Buziaki kochani i jeszcze raz Wam dziękuje za Wasza obecność.

A konkurs z książeczkami wygrywa Pani Małgorzata Maron

Na dane do wysyłki czekam do 3 stycznia 2016 roku. Gratulję.

A  żeby i dla mnie ten rok był łaskawy postanowiłam sobie kupić złotą rybkę.

http://www.dreamstime.com/stock-image-goldfish-small-bowl-image3057171
Zdjecie pobrane ze strony dreamstime.com

Jeżeli i Ty chcesz kupić sobie rybkę, która spełni Twoje życzenia zapraszam na stronę http://www.plantica.pl/. Ta strona na pewno spełni Twoje marzenia w zakresie akwarystycznym.

17 thoughts on “Lista moich życzeń na rok 2016 i podsumowanie minionego roku.”

  1. Podpisuję sie pod Twoimi planami, mimo, że sama ich nie robię, ale gdybym robiła wyglądało by to DOKŁADNIE tak samo!!!!! Wychodzi na to, że mamy podobne marzenia 🙂 Musimy o tym pogadać w marcu :))))

    1. Bardzo sie cieszę, że będę miała możliwość pogadać z Toba na żywo anie tylko w sieci. Super, i trzymam kciuki aby Ci sie wszystko spełniało.

  2. Głowa do góry 😊, szeroki uśmiech i do przodu. Ja zawsze chętnie zaglądam, czytam, chociaż nie zawsze komentuję… 3mam kciuki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *