Dziś na blogu propozycja książki, jakiej jeszcze u nas nie było. Książki, w której to wasze dziecko lub dzieci mogą zostać bohaterami. W naszej książce głównym bohaterem jest Jaś i jego cioteczna siostra Natalka. Bajka „Biała Kotka” to bajka, którą wybrałam dla Jasia ze względu na to, że uwielbia on wszystkie zwierzaki a koty szczególnie. My niestety w domu nie możemy mieć kotka, ale wiem, że gdybyśmy go mieli byłby on jego pupilem. Więc podarowałam mu wyimaginowanego kotka z książki, z którym Jasiek już się zaprzyjaźnił. Ostatnio wciąż prosi o to by mu ją czytać.

IMG_1285 IMG_1287 IMG_1290 IMG_1291

Historia naszej książki przedstawia dzieci Jasia i Natalkę, które przygarniają w tajemnicy przed dorosłymi piękną białą kotkę i zaczynają się nią opiekować. Kotkę nazywają Bieluszka. Kotka zostaje na noc w piwnicy gdzie naszykowali dla niej posłanie, choć w piwnicy mieszka również szczurek Gufi, który to wprowadza bardzo duże zamieszanie. A co  dalej się działo z kotka i szczurkiem oraz maluchami które przygarnęły mała kotkę, tego dowiecie się już z książki.

IMG_1293 IMG_1295 IMG_1297

Oprócz naszej bajki o ”Białej Kotce” na stronie wydawnictwa możecie znaleźć jeszcze takie bajki jak:

„ZOO”

„Jednooki Stwór”

„Afryka”

„O Pięknej Księżniczce i Dzielnym Królewiczu”

„Idę z Jezusem Przez Życie”

„W Królestwie Czterech Pór Roku”

IMG_1298

IMG_1300

Książka jest pięknie wydana, napisana jest dość dużą czcionką a duże litery mogą być przydatne dla dzieci, które już same zaczynają sobie czytać książeczki. Barwne i ciekawe ilustracje, które cieszą oko i na pewno zainteresują każdego malucha. Dodatkową atrakcją jest to, że w książce znajduje się zdjęcie z podobizną Twojego dziecka lub dziecka dla którego ma być książka. Wydrukowana na dobrej jakości papierze.  I jak dla mnie jest to świetny pomysł na prezent dla dziecka na Mikołajki, gwiazdkę, urodziny lub każdą inna okazję. Naprawdę książki warte polecenia. Zdecydowanie wydawnictwo Modry Słoń  polecam wszystkim tym, który lubią obdarowywać dzieci swoje i znajomych prezentami spersonalizowanymi. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim produktem i z taką formą wydania książki. Wykonaną profesjonalnie i na indywidualne zamówienie. Wszystko szybko i sprawnie zgodnie z opisem na stronie wydawnictwa. Szybka dostawa książki na adres domowy, ja swoją własną książkę w domu możesz mieć w ciągu 48 godzin od zamówienia.

A teraz niespodzianka dla Was, jeżeli i Wam spodobała się któraś z propozycji książkowych Wydawnictwa Modry Słoń to na zakup każdej sztuki macie dodatkowe 5% rabatu na hasło: jaskoweksiazki.  Zajrzyjcie na stronę wydawnictwa Niebieski Słoń.

17 thoughts on “Książka inna niż wszystkie.”

  1. Świetna, dodatkowo Jaś jak zawsze prezentuję się cudnie ;). Nigdy wcześniej nie słyszałam o takiej formie książki. Na prezent idealna, bo kto nie chciał by mieć książki wydanej socjalnie dla niego?
    Pozdrawiam Iza

  2. Słyszałam już o tym wydawnictwie i pomyśle, książka której dziecko jest bohaterem, to zdecydowanie nęcący pomysł 😀 I małoletnim powinna się spodobać 🙂 No i wyłuskałam informację, że jesteśmy krajanami 😉

      1. Spod Łodzi konkretniej, ale daleko nie mamy, więc jesteśmy częstymi gośćmi. Ostatnio na przykład byliśmy w Experymentarium w Manufakturze i mogę z czystym sumieniem polecić, bardzo fajne miejsce na zapoznanie malucha z prawami fizyki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *