Dwaj bracia to opowieść o małpach i prawdziwej miłości. O miłości do matki która w chorobie wymaga opieki i troskliwości. Ale również o oszustwie jakiego się dopuścili niby przyjaciele małp. O tym jak to jej synowie porzucili własne życie i możliwość przywództwa w stadzie by opiekować się swoja matką. Ale co jeszcze niezwykłego uczyniła jedna z małp by stanąć w obronie schorowanej matki i uratować jej życie. Oraz jakie to miało konsekwencje o tym przeczytasz już w książce. Jeżeli jesteś ciekawy/a jak potoczyły się losy całej rodziny małp i jak było naprawdę. Czy małpy dowiedziawszy się, że zły myśliwy chce zabić ich ślepą matkę zdołają ją ocalić?

To kolejna świetna propozycja dla milusińskich z Wydawnictwa MD Monika Duda. Cała seria jest niezwykle ciekawa i godna polecenia. Książkę ta przeczytaliśmy z Jasiem już kilkanaście razy i jeszcze mu się nie znudziła. A czyta się ja z wielką przyjemnością. Nauka, jaka płynie z tej książki ma bardzo duże znaczenie w naszym życiu. My rodzice od samego początku powinnyśmy uczyć nasze dzieci miłości i szacunku do rodziców. A jak to wiadomo w życiu różnie z tym bywa? Dobro powraca, to przesłanie jakie płynie z książki  „Dwaj bracia”.

IMG_8893

IMG_7717

IMG_7718

 Mam nadzieję, że choć trochę Was zainteresowałam całą serią o zwierzętach. Jeżeli tak to zawsze możecie zajrzeć na stronę wydawnictwa i zamówić całą serie lub wybrane przez siebie pozycje z tej serii. Jest ich aż osiem, więc wybór jest spory. Myślę, że każdy wybierze coś dla swojego malucha. Teraz macie możliwość kupienia ich w rewelacyjnej cenie, koszt jednej książki to tylko 6 zł za sztukę. Zamówić ją  możecie TU. Zachęcam jednak do zakupu całego zestawu na który jeszcze teraz jest promocja. Wychodzi po 3,40 zł za książeczkę.

Dwaj bracia

Ilustracje: Veerasak Jirakunchaivong

Liczba stron: 14

Okładka: Twarda

 Wydawnictwo : Wydawnictwa MD Monika Duda.

11 thoughts on “"Dwaj bracia" z Wydawnictwa MD Monika Duda.”

  1. My chyba też się skusimy na te książeczki, niska cena a książeczki bardzo piękne. Córka uwielbia i bardzo się cieszy z nowych książeczek, więc byłaby bardzo zadowolona 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *