Wspólnie z marką Canpol babies, zapraszam do udziału w konkursie. Nagrodami  w konkursie są 2 zestawy  dla dziecka „Sówki” na zdjęciu poniżej.

sowka_600x500

Wiosenny konkurs z Canpol babies ”Sówki ”

Konkurs trwa od 13.04.2016 do 25.04.2016

Zasady są bardzo proste :

Zadanie konkursowe

Na facebooku pod postem konkursowym dodaj zdjęcie, kolaż, pracę plastyczną pt: „Pierwsze wiosenne spacery” Pokaż jaka wiosna jest piekna i Wy razem z nią.

Zgłoszenie dodajesz na fb pod  wpisem konkursowym lub jeżeli nie masz fb wysyłasz go na adres jaskoweklimaty@wp.pl w tytule wpisujesz Wiosenny konkurs z Canpol babies ”Sówki ” podajesz swoje imie i nazwisko. Wysyłając zdjęcie zgadzasz się na umieszczenie go w specjalnym albumie konkursowym na fp Jaśkowe Klimaty. Zdjęcie może myć z krótkm pisem.  Podpiszcie się proszę pod zgłoszeniem imieniem i nazwiskiem. Miło mi będzie jeżeli na blogu pozostawisz pod dowolnym wpisem komentarz.

Regulamin konkursu

 1. Będzie mi miło jak polubisz Jaśkowe Klimaty i Canpol babies. Udany początek macierzyństwa.
 2. Polubisz  i udostępniasz  PUBLICZNIE plakat konkursowy na fb o tuPod plakatem możecie zapraszać znajomych do wspólnej zabawy.
 3. Jedna rodzina może dodać  tylko 1 zgłoszenie.
 4. Koszty wysyłki, pokrywa sponsor konkursu Canpol babies  :)
 5. Wysyłka możliwa tylko na terenie Polski
 6. Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej do 30 kwietnia 2016 :).
 7. Uczestnik, który zwycięży, w celu uzyskania nagrody powinien podać dane do wysyłki.
 8. Nie można przekazywać nagród na rzecz innych osób oraz wymieniać nagrody rzeczowej na jej wartość pieniężną u Organizatora.
 9. Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook nie sponsoruje i nie uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencji przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
 10. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z konkursem.
 11. Jeżeli zwycięzca konkursu w ciągu dwóch dni od ogłoszenia wyników konkursu nie przekaże swoich danych do wysyłki nagrody Organizatorowi konkursu, na jego miejsce zostanie wybrana inna osoba wyłoniona z pozostałych uczestników konkursu.

Z osób, które wezmą udział wybiorę 2 zwycięzców. Powodzenia! Czekam na Wasze zgłoszenia.

Wynki konkursu

Kochani trochę to trwało, ale naprawdę ciężko przegląda się zdjęcia dzieci, by któreś z nich odrzucić. Sprawa nie była prosta. Bo wszystkie maluchy są śliczne i zasługują na nagrody. Nie martwcie się, bo od 1 maja zaczynamy konkurs z cudnymi pluszakami. A potem będzie kolejny. Gratuluje kochani na dane do wysyłki z adresem mailowym i nr telefonu czekam do 31 kwetnia.

Nagrody w wiosennym konkursie otrzymują:

 Anna Siemieniuk 

12990905_1531260743846419_3946070716851621995_n

Monika Flok

13103286_865728440204357_279672874688837206_n

 

 

 

 

 

24 thoughts on “Wiosenny konkurs z Canpol babies ”Sówki ””

 1. Super konkurs! Canpol babies lubimy już dawno 😉 ale to, co nas tu przyciągnęło to przede wszystkim sówki 😉 Kochamy! I ja i Córeczka. Ostatnio trochę szyję. Taka pasja się we mnie obudziła razem z macierzyństwem 😉 No i sówki poszły w ruch od razu. Mamy ich trochę w domu do tulania 😉 Także pędzimy teraz robić wiosenne zdjęcia i bierzemy udział w konkursie 🙂
  Pozdrawiamy ciepło! 🙂

 2. Oj przydałby nam się bardzo taki zestaw, bo kilka dni temu zepsuł się kubeczek do picia mleczka synkowi 🙁
  Zakochałam się w sówkach i jeszcze ten cudny turkusowy kolor 😀
  Przygarnęlibyśmy tylko kubeczek, a resztę dalibyśmy ciężarnej przyjaciółce dla jej brzdąca, który niebawem pojawi się na świecie.
  Także skorzystałyby dwie rodzinki za jednym zamachem 🙂

 3. Mój synek wychowuje się na tych smoczkach kiedyś mąż mu kupił z innej firmy i mu nie pasował😉 musi być tylko campol oraz smoczki do butelek i butelki mamy z firmy Campol jest to naprawdę dobra firma. Polecam ☺😊

 4. Bardzo dobrej jakości produkty polecam każdemu. Używanie przy moim jednym szczęściu i czekamy na kolejne i z pewnością firmy nie zmienimy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *