Zatrzymaj chwile to tytuł jednego z moich wpisów na blogu.   Oprócz opisywanych przeze mnie albumów, pamiętnika dla Jasia i magicznej skrzyni postanowiłam, że przez 18 lat z jego życia, co roku będę drukowała kalendarz. Uważam to za świetny pomysł, bo po latach zebrać te wszystkie kalendarze i przeglądać je z dorosłym już synem może być fantastycznym przeżyciem i pamiątką na latach.

W rodzinie już się tak  utarło, że dla babć, dziadka i chrzestnych i oczywiście dla nas drukuje kalendarze. I wszyscy na nie czekają. Jest to taki symboliczny dodatek do prezentów na święta i nowy rok. I w tym roku postanowiłam rozeznać się w tym temacie już teraz by w tym roku nie wyczekiwać listonosza z przesyłka. W ubiegłym roku kalendarze przyniósł mi dopiero 23 grudnia, dzień przed gwiazdką. Ależ byłam zła, po pierwsze firma, w której zamawiałam nawaliła. Po drugie, to ja trochę za późno wzięłam się za zamówienie. A jak wiadomo w grudniu to gorący okres na takie gadżety.

W tym roku nauczona życiem zaczęłam już teraz swoje poszukiwania tak by w grudniu nie mieć problemu. Firm   oferujących tego typu usługi jest naprawdę bardzo wiele. Teraz po 2 latach będzie to 3 kalendarz, jaki zamawiam z wizerunkiem Jasia.  Jednak w tym roku  postanowiłam zaufać tej firmie http://www.polishdruk.pl/ Jest to duża firma specjalizująca się w druku fotokalendarzy, wizytówek, ulotek, plakatów, katalogów, broszur, książek klejonych, zaproszeń, pocztówek, i wielu innych tego typu produktów. Oferują  kalendarze kalendarzy (trójdzielne, jednodzielne, biurkowe), czyli na pewno cos sobie wybierzemy z ich oferty. Kalendarz to wybranie spośród tysięcy zdjęć, które robię  Jasiowi tych zdjęć, które dla mnie maja największe znaczenie. Oczywiście fotografie muszą być dopasowane do danego miesiąca tak by całość dobrze się komponowała. Możecie podejrzeć sami kilka stron z kalendarza z ubiegłego roku. Choć jeżeli chodzi, o jakość to tak do końca mnie ona nie zachwyciła. Dlatego w tym roku zamówię je gdzie indziej.

IMG_8438

IMG_8457

IMG_8460

IMG_8461

A czy wy dla swoich bliskich również zamawiacie tego typu gadżety jak kalendarze, magnesy na lodówkę lub podobne rzeczy? A jeżeli tak, to na jakie okazje?

Jeżeli i Wam podobają się takie prezenty a jeszcze nie macie swojego kalendarza zajrzyjcie koniecznie  na http://www.polishdruk.pl/drukarnia/kalendarze.

10 thoughts on “Prezenty na zamówienie.”

    1. Ja postanowiłam kontynuować to przez 18 lat Jaśka? Mamy już 2 kalendarze, będzie jeszcze 16. Już teraz przegląda zdjęcia z ostatniego roku i mam już kilka swoich ulubionych.

  1. Ja zamawiałam w styczniu tego roku dla dziadków jednych i drugich oraz dla dwóch prababć 🙂 Byli zachwyceni takim prezentem od pierwszego wnuczka i prawnuczka 😀 Fajnie się nam złożyło bo Misiek jest z lutego i pierwsze zdjęcie było z dnia narodzin i później z każdego następnego miesiąca życia, fajnie widać jak rósł na takim kalendarzu 🙂

  2. Ja co roku zamawiam na gwiazdkę dla babci swojej, każdy miesiąc – zdjęcie kogoś bliskiego.. Zawsze się bardzo wzrusza, w tym roku postanowiłam, że Nam do domu również zrobię 🙂
    A od jakiegoś czasu zamawiam fotoskiążki, świetna sprawa 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *