Spotkanie Blogowe Love Poznań 2015   to sprawka  dwóch  młodych i bardzo sympatycznych   dziewczyn czyli:  Paulina Grochowska z (Oli-Loli New Life ) oraz Joasia Pomianowska-Dziekanowska (Z filiżanką kawy) . Brawa dla dziewczyn za trud który włożyły w zorganizowanie tego spotkania, za godziny pracy, tysiące maili i stres który im przy tym towarzyszył. Bo dla nich również pierwsze tego typu spotkanie jakie organizowały. Więc nad  całym spotkaniem czuwały one i chwała im za to. Spisały się na medal.

Długo się nie zastanawiałam zanim  zgłosiłam chęć udziału w spotkaniu . Nigdy wcześniej na podobnym nie byłam więc na pewno był stres, ale jak się potem okazało zupełnie niepotrzebny. I duże było  moje zdziwienie jak spośród tylu zgłoszeń zobaczyłam siebie i swojego bloga na liście. Naprawdę chciało mi się fruwać ze szczęścia.

Spotkałyśmy się   18 lipca  o godzinie 12-tej w Blubra Kafe w Poznaniu.

Swoja droga bardzo klimatyczne miejsce, choć na początku jak tam weszłam wydawało mi się nieco małe. Ale to było tylko moje pierwsze wrażenie. Jak się okazało potem miejsca starczyło dla wszystkich.

IMG_6933

IMG_6295

Na uczestniczki czekało bardzo dużo  atrakcji o co zadbały organizatorki spotkania. Na początek była prezentacja linii produktów polskiej firmy Semilac  Diamond Cosmetics.

IMG_6886Potem była chwila na wygłupy tu towarzyszyła  nam Fotobudka.  Pozostała nam świetna pamiątka w postaci wydrukowanych zdjęć. Oj dziewczyny szalały, rodziły się coraz to nowe pomysły na przebrania a było z czego wybierać. Kapelusze, wąsy, maski, uszy myszki Miki które cieszyły się powodzeniem. Ogólnie uważam ten punkt spotkania za bardzo fajny przerywnik. Jak widać na zdjęciach dziewczyny, ja oczywiście też bardzo dobrze się bawiły.

IMG_6721

Kolejnym punktem spotkania to była prezentacja produktów Orientana, i tu ukłon dla Pani która ją prowadziła. Bardzo szczegółowo i dokładnie opowiadała nam o produktach i ofercie firmy oraz o działaniu kosmetyków. Choć muszę powiedzieć że pod koniec prezentacji miałam już taki katar od wąchania kosmetyków, ale takie są uroki alergii.

IMG_6945

????????????????????????????????????

 Miałyśmy tez czas na zjedzenie posiłku przygotowanego przez kawiarnię. Choć  tu moje zdziwienie bo liczyłam na ciepłą zupę, co do chłodników to raczej za nimi nie przepada. Oczywiście nie mogło zabraknąć kawy, herbaty i czegoś  słodkiego. Ciasto z malinami i borówka  było przepyszne do tej pory mi ślinka cieknie.

DSC_2645

Prawie pod koniec  spotkania były  warsztaty biznesowe prowadzone przez Panią Katarzynę Głąb które mi bardzo  przypadły do gustu.  Świetnie poprowadzone, na pewno coś wartościowego z nich wyniosłam. Co wpłynie na rozwój mojego bloga.

Na sam koniec aby nas troszkę rozruszać   zajęcia integracyjne prowadzone przez naszą wspaniała dobra duszę  Agatę Patek zrobiły swoje. Oj Agatko tak nas zintegrowałaś że trudno nam było się potem rozstać.

Natomiast nasze spotkanie uwieczniły na zdjęciach   Danuta Goluch oraz Foto Be Be Kamila Redmer. Przeglądając zdjęcia ze spotkania stwierdzam, że dobrą robotę  obie Panie wykonały.

Na spotkaniu poznałam fantastyczne dziewczyny. Mam nadzieje, że to było pierwsze tego typu spotkanie ale nie ostatnie. Będę za Wami tęsknić dziewczyny, ale może w przyszłym roku zgodnie z planami uda się nam zorganizować kolejne spotkanie. Było by fajnie się spotkać, bo z niektórymi nie udało mi się niestety porozmawiać. A szkoda.

Na koniec podsumuje że nasze  spotkanie nie mogłoby się odbyć, bez dziewczyn Asi i Pauliny. Ale również  gdyby nie nasi sponsorzy.  Którym bardzo dziękujemy za prezenty które od nich otrzymaliśmy! A  lista prezentów  jest tak długa, że musi poczekać na kolejny wpis !

plakat blogowelove

Był też czas na  na prezenty którymi organizatorki nas obdarowały.  Na dużo prezentów! Oglądaniu nie było końca. Post o tym z czym wróciłam do domu i jakie cudowne rzeczy przytargałam do domu w następnym wpisie za jakiś czas. Ale było co dźwigać. Sami zobaczcie jak wyładowane były nasze torby.

IMG_6890

Muszę troszkę ochłonąć po spotkaniu. I po zwiedzaniu Poznania i okolic. Zdążyliśmy właśnie dziś wrócić  z wojaży.  A czy było warto tego już nie musze pisać. Było i to bardzo, poznałam świetne dziewczyny. Z  Kasią z Kiedy mama nie śpi  gadałyśmy po spotkaniu w hostelu do 1 w nocy.

Na spotkaniu obecne były:

IMG_6951
Z filiżanką kawy( organizatorka całego zamieszania )
Oli Loli New Life(organizatorka spotkania Blogowe Love)

Matko Zabawko, Eli Milamalim, Matki Polki Fanaberie, Kiedy mama nie śpi, Mama na tropieMama Kreatywna, Alexanderkowo, Energiczna Mama, Mała rzecz a cieszy, Raczkując w świat, Maluch w domu, M jak Mama, Zapiski Mamy, Mamatywna, Pyzuszkowo, no i oczywiście  Jaśkowe klimaty.

Zapraszam do odwiedzenia ich blogów, jak zajrzycie pewnie będziecie do nich zaglądać częściej.

Ostatnia niespodzianka czekająca na uczestniczki spotkania było wielkie losowanie. Do wygrania były   2 vouchery na weekendowe pobyty w Pensjonacie Kaszubianka w Ustroniu Morskim i Villi Wenel w Ustce   na weekendowy wyjazd z rodziną. I nie powiem pewnie każda dziewczyna i po ciuchu liczyła że jej się uda. Jednak nagrody były tylko 2  a uczestniczek 20. Ale fajnie że dziewczyny którym udało się je wygrać  będą mogły wyjechać wypocząć, zresetować się i nabrać nowej energii do blogowania.

Ale żeby nie było podczas zwiedzania jako że mam bzika na punkcie basenów i auaparków pozwoliłam sobie z rodziną zrobić rekonesans pod kontem przygotowania Poznańskich term Malta dla rodzin z dziećmi. I już niebawem kolejny  wpis z serii „Gdzie z dzieckiem na basen” i opinia o Poznaniu. Zainteresowanych zapraszam do śledzenia bloga. Wpis niebawem.

11 thoughts on “Poznań i Blogowe Love 2015”

  1. Wspaniały pomysł na spotkanie z dziewczynami z innych blogów, zapewne jeszcze nie raz zostaniesz zaproszona na taki weekendowy wypad, oczywiście będę czekała na relację w postaci nowego wpisu 🙂

    1. Spokojnie Paulina wszystko było ok, ale faktycznie przy takiej ilości osób gdyby było trochę więcej przestrzeni było by może lepiej. Wszystko poza tym super.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *