Chciałabym   przedstawić Wam przedmiot który u nas się świetnie sprawdza. A ja   od samego początku a ja go wprost uwielbiam. Jest to jak dla mnie magiczny kubek   z firmy   OKT kids.

Kubek wykonany jest z dość twardego tworzywa a pokrywka jego jest wykonana  jest z  bardzo elastycznego materiału, co pozwala   małym łapkom dostać  do środka. Po bokach ma dość duże wygodne uchwyty dzięki którym maluch może go trzymać  sobie sam. Jego kształt ułatwia trzymanie a pomysłowe zamknięcie chroni przed wypadaniem przysmaków.  Nam kubek przeważnie służy na   przekąski. Czyli na kruche ciasteczka, czasem jakieś  kukurydziaki lub niekiedy kawałki owoców.  W zależności od potrzeby i apetytu Jasia.

IMG_1464

IMG_1465 IMG_1469

Pojemnik na przekąski gwarantuje  Ci  że w domu, samochodzie lub  wózku nie będziesz miała  wszędzie walających się okruchów, których ja bardzo nie lubię. Dziecko wyjmuje z kubeczka  po jednym ciasteczku lub kawałeczku owoców i nic nie wypada na  podłogę. U nas się sprawdził podczas podróży autem ale również na spacerach jaki i w domu. W reszcie w samochodzie na foteliku nie mamy tony okruszków i wysypanych herbatniczków.  Nie musisz co i rusz patrzeć na malucha i kontrolować co nawywijał. Wydaje się, że z kubeczka łatwo się wyjmuje niestety wymaga to sporego zachodu i bardzo dobrze bo dziecko podczas wyjmowania  ćwiczy sobie rączki. A jak wiadomo łapki maluszków na początku nie są  aż tak sprawne. U nas na samym początku Jaś  traktował go  jako zabawkę  wyjmując i wkładając z powrotem herbatniczki.

IMG_1470

IMG_1475

       IMG_1477

IMG_1478

IMG_1480

IMG_1481

IMG_1482

Garnuszek z użyciem przykrywki można używać do przechowywania i podawania  przekąsek dziecku  w domu lub w podróży, ale kolejne fajne zastosowanie  bez przykrywki jako miseczka. U nas na wyjeździe w góry  idealnie się sprawdziła. Niestety mama gapa zapomniałą miseczki i trzeba  było sobie radzić. Ale daliśmy radę:)

Na spacerach sprawdza się rewelacyjnie 🙂 IMG_2012

IMG_2037

Towarzyszy na m na każdym spacerze:) 

Podsumowując jest to produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów, uchwytu są odpowiedniej wielkości i maluch nie ma problemu z trzymaniem go  w rączkach. Kubek mogę polecić każdej mamie, która lubi takie rozwiązania, cena nie powala na kolana a zapewnia rodzicom spokój 🙂

6 thoughts on “Kubek na przekąski z OKT kids”

  1. Witam, wlasnie szukamy spacerówki czy moze pani napisać pare słów na temat wózka ze zdjęć? Będę bardzo wdzięczna. A kubek niewysypek to super sprawa musimy go mieć ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *