Zapraszam do udziału w konkursie. Nagrodą zestaw, który każda przyszła mama  powinna mieć na początek . W skład zestawu wchodzi laktator, podkłady poporodowe i podkłady higieniczne. Nagroda może być Twoja, więc warto wziąć udział w naszym konkursie. 

laktator+podklady_600x500

Konkurs z Canpol babies-„Szalony Sylwester” lub karnawał.

Byle było zabawnie, kolorowo i wesoło. 

Konkurs trwa od 17.01.2016 do 27.01.2016

Konkurs został przedłużony do 31 stycznia 2016 roku. 

Zadanie konkursowe jest banalnie proste. 

Szalony sylwester z dzieckiem lub z brzuszkiem w roli głównej, dla mam spodziewających się dziecka. Czekam,  zaskoczcie mnie swoimi zgłoszeniami.

Mogą to być zgłoszenia foto ( kolaż max 3 zdjęcia), foto z opisem, może być to sam opis „Szalonego Sylwestra z dziećmi” pozostawiony na blogu dla osób, które nie posiadają konta na fb. Osoby te moga też wysłać zdjęcia na maila Jaskoweklimaty@wp.pl  z dopiskiem „Konkurs Canpol Babies Szalony sylweser”.  Zgłoszenie opisowe dodajesz pod  tym wpisem konkursowym tu na blogu podając link do fb jak go posiadasz lub na fb pod postem konkursowym. Jeżeli zostawasz komantarz na blogu podpisz się proszę pod zgłoszeniem imieniem i nazwiskiem. Zgłoszenie  musi być Twojego autorstwa. 

Jeżeli komentarz na blogu dodajesz po raz pierwszy to musisz poczekać na jego akceptację.

 1. Będzie mi miło jak polubisz   Jaśkowe Klimaty i Canpol babies. Udany początek macierzyństwa bo przecież dzięki nim mogę zorganizować dla Was ten konkurs.
 2. Polubisz  i udostępniasz  PUBLICZNIE plakat konkursowy na fb.
 3. W poście konkursowym  na fb  zgłaszasz swój udział, dodajesz pracę konkursową. Bardzo mi  bedzie mło jak do zabawy zaprosisz zanjomych.
 4. Jedna osoba może dodać  tylko 1 zgłoszenie.
 5. Koszty wysyłki, pokrywa sponsor konkursu Canpol babies  🙂
 6. Wysyłka możliwa tylko na terenie Polski
 7. Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej do 30  stycznia 2016  🙂
 8. W trakcie trwania konkursu regulamin może ulec zmianie.
 9. Uczestnik, który zwycięży, w celu uzyskania nagrody powinien podać dane do wysyłki.
 10. Nie można przekazywać nagród na rzecz innych osób oraz wymieniać nagrody rzeczowej na jej wartość pieniężną u Organizatora.
 11. Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook nie sponsoruje i nie uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencji przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
 12. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z konkursem.
 13. Jeżeli zwycięzca konkursu w ciągu dwóch dni od ogłoszenia wyników konkursu nie przekaże swoich danych do wysyłki nagrody Organizatorowi konkursu, na jego miejsce zostanie wybrana inna osoba wyłoniona z pozostałych uczestników konkursu.

Wyniki konkursu 

 

Nagrodę w konkursie otrzymuje od nas Pani Agnieszka Glińska mam nadzieję,  że prezent przyda sie dla  drugiego supermana w brzuchu, więc teraz w oczekiwaniach na  drugiego superbohatera mamy mały upominek dla przyszłej Mamusi.
Gratuluję a tym, którym sie nie udało obiecuje sznsę na kolejny super prezent. Zdradzę tylko, że będzie t coś szarego i strasznie milutkiego.

12647537_1064998016864787_2088314387815265154_n

 

Osoba, która najbardziej mnie zaskoczy swoim zgłoszeniem otrzyma nagrodę.  

Powodzenia! Czekam na zgłoszenie, niech wam sie języki połamią.

A tak prezentuje się plakat na fb.

Po kliknięciu w zdjęcie przekseruje Cię na fb.

12369093_971328779572905_1402912807141742045_n

5 thoughts on “Konkurs z Canpol babies-„Szalony Sylwester lub karnawał””

 1. W moim domu tegoroczny sylwester wyglądał następująco: wspólnie z mężem i Agatką ozdobiliśmy mieszkanie balonami i serpentynami, zrobiliśmy maski karnawałowe dla nas i zaproszonych gości. Dzieci zazwyczaj uwielbiają tańczyć, więc sylwestrowy wieczór w domu to najlepsza okazja do szaleństw przy ulubionej muzyce. Dzieci bawiły się w swoim gronie ( gry planszowe itp. ) a dorośli mieli chwile dla siebie.

 2. Wspólną zabawę z dziećmi zaczęliśmy szalonymi tańcami już o 18. Na przekąski dla najmłodszych przygotowaliśmy owocowe szaszłyki i galaretkę z bitą śmietaną. Do picia „szampana” z gazowanej wody mineralnej i kompotu z malin, który rozlaliśmy do wysokich, wąskich, przezroczystych szklanek. Były tańce na gazecie i z balonami, w kółeczku i węże wszelakie. I jakoś tak na skutek tych tańców-wygibasów ktoś ok. 22:00 niechcący cyknął TV na rosyjski kanał. Atmosfera z Moskwy i nam wszystkim się udzieliła. Wspólnie odliczaliśmy, złożyliśmy sobie noworoczne życzenia, oglądaliśmy fajerwerki. Nagle jeden z maluchów zapytał, czy już przyszedł ten nowy rok, bo jemu strasznie chce się spać. Dziadek zażartował, że oczywiście i pora zakładać już piżamki. Ku naszemu zdziwieniu cała gromada podreptała myć ząbki i potulnie rozlokowała się w śpiworach. Nawet fajerwerki o północy nie obudziły żadnego z nich!
  A Sylwester? Odpadł z imprezy już o 20:00. Zasnął kamiennym snem, nawet krzyki dzieci mu nie przeszkadzały. Ale imię zobowiązuje. Pół godziny przed północą wezwał krzykiem mamę na karmienie, a czekając na odbicie podziwiał fajerwerki z rąk mamy. I jako jedyne dziecko towarzyszył nam w toaście.

 3. Mój pierwszy „Dorosły sylwester” wyglądał tak: ja w ciąży bratowa w ciąży i z małym Frankiem, koleżanka z małą Lenką i faceci. Męzusie mieli zabawę, alkohol, xboxa, plotki bo oni się znają i my – patrzące na dzieci i opowiadające o ciąży, sączące margeritę truskawkową bez alkoholu – czyli de facto truskawki z lodem i cytryną oraz Piccolo 🙂 Ale przynajmnie mały Franek po raz pierwszy spał z dziewczyną 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *