Jak pisałam już wcześniej Canpolbabies blogosfera organizuje konkursy dla blogerów. Więcej informacji tu. Więc jeżeli piszesz bloga i chcesz spróbować swoich sił w roli testera lub chcesz dla swoich czytelników zorganizować konkurs. Blogosfera to miejsce, w którym znajdziesz co miesiąc inne produkty do testowania. W kwetniu do testów przeznaczono 30x zestawów „Pingwin” z termoizolacyjną torbą spacerową. Po 30 kwietnia zostanie wybranych 15 testerek oraz 15 organizatorek konkursów, z których każda otrzyma po jednym zestawie do swojego konkursu.

Przechwytywanie

W miesiącu listopadzie jest to 30x mata/kojec do zabawy „Wesoła farma”. Po 30 listopada juty wybierze 15 testerek oraz 15 organizatorek konkursów, z których każda otrzyma jedną matę/kojec do zabawy „Wesoła farma” do swojego konkursu.

W miesiącu sierpniu  możesz przetestować karuzelę dla dzieci lub  zorganizować konkurs i mieć  na blogu konkurs z super nagroda 🙂 Warto powalczyć, a jeżeli masz jakiś fajny pomysł na konkurs to się zgłoś.  Może i nam w tym miesiącu się poszczęści i na blogu  będziemy mogli dla Was zorganizować fantastyczny konkurs. Więc trzymam kciuki i Was również zachęcam do zgłoszenia się do blogosfery. Na stronie Canpol babies  znajdziecie również bardzo dużo cennych porad,  konkursów oraz macie możliwość poznać  inne mamy.  Po 31 października zostanie wybranych  15 testerek  oraz 15 organizatorek konkursów, z których każda otrzyma po 2 zestawy jako nagrodę do swojego konkursu. Cudne nagrody dla maluszków i ich rodziców. Więcej na temat nagrody przeczytasz na stronie Canpol Babies. Nagrodami w tym miesiącu są zestawy pielęgnacyjne plus aspirator dla dzieci.

 

Przechwytywanie

111Nagrodą w tej edycji jest 20x elektryczna karuzela pluszowa „Zamkowa”

thumb

W tym miesiącu jest aż  40 zestawów do zdobycia. Nagroda  w miesiącu maju to marzenie a  jest nią  :
Podgrzewacz elektryczny i butelka Haberman więcej o tym super urządzeniu przeczytasz TU.

thumb

Firma Canpol czeka na  Wasze zgłoszenia . Po 31 maja zostanie wybranych  20 testerek zestawu z podgrzewaczem oraz 20 organizatorek konkursów, z których każda otrzyma 1 zestaw jako nagrodę do swojego konkursu. Więc jeżeli i ty piszesz bloga i chcesz spróbować swoich sił to warto się zgłosić.

canpol-babies

W miesiącu kwietniu zostanie wybranych 20 testerek zestawu z okryciem kąpielowym oraz 20 organizatorek konkursów, z których każda otrzyma 1 zestaw jako nagrodę do swojego konkursu. Więc i ja biorę  udział z moją nowa odsłoną bloga. Może w tym miesiącu będę miała szczęście i teraz mi się uda zorganizować dla Was konkurs:) Do testów się nie zgłaszam ponieważ synek jest już za duży i posiadamy przybory toaletowe ale powalczę  zestaw dla czytelników mojego bloga 🙂

A zestaw jest prześliczny i składa się z okrycia kąpielowego z myjką , aspiratora do noska i szczoteczki do włosków dla maleństwa .

thumb

Ale pamiętajcie że akcja jest powtarzana co miesiąc i w   miesiącu marcu  do rozdania jest  45 laktatorów ręcznych . Zestaw to  Laktator „Basic”, wkładki laktacyjne i podkłady poporodowe. Po 31 marca zostanie wybranych  20 testerek zestawu z laktatorem oraz 25 organizatorek konkursów, z których każda otrzyma 1 zestaw jako nagrodę do swojego konkursu.

thumb

Więc jeżeli piszesz bloga , chciałabyś spróbować swoich sił jako testerka lub zorganizować konkurs dla innych mam zgłoś się do tej edycji. Nam już udało się brać  w nich udział i naprawdę było to dla nas bardzo fajne doświadczenie. Teraz oczywiście tez się zgłosimy być może nam się uda. Trzymamy z Jasiem kciuki za powodzenie.

2 thoughts on “Blogujesz – Testujesz z Canpolbabies”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *